2733
2739
خوشبحالت شوهرت به راه راست بردت😃 من نمیتونم ، شیطون گولم میزنه😢😂

شوهر من رو بهش بدن شیطونم محجبه میکنه از بس بد دله سر بعضی موارد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم همینم همش پام پیچ میخوره و دارم پرت میشم ولی دیگه همه گفتن خانم شدی از سی رد کردی پس ...

اره دقیقاااا کنم همینجوری میشم😐😂

تنها نیستم پس😂

آخی جووون به این خانوم😍😘😅

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...
2731
شوهر من رو بهش بدن شیطونم محجبه میکنه از بس بد دله سر بعضی موارد

هاااا پس بددله

یعنی من شیطونم؟😢😂

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
واقعاااا چه مسخره ...چی بگم نمیشه هم چیزی گفت...الانم که گفتن مثل اینکه دخترا نباید بستنی بخورن تو ا ...

اون تکذیب شده خیلی وقته 

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...
یه سوال دارم  جالبه ولی من تا الان نمیدونستم که حتی پوشاندن پا واجبه  پس شما تو خونه برا ...

بله من پیش مهمون نامحرم هم جوراب میپوشم

واسه نماز روی پا اشکال نداره ولی کف پا باید پوشیده باشه

این دو تا ربطی به هم ندارن خدا که نامحرم نیست، حجاب نماز فلسفش چیز دیگه ایه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2740
نمیدونم

وا شما از دنیا عقبید انگار😃 همچین خبری همون اول تکذیب شد که

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
بانوی مهربونم خودت اذیت نکن عزیز دلم😍😍😍

چشم گلم😊😚

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
منم چادریم برام مهم نیست باکفش جوراب بپوشم یانه 

كار خوبي ميكني 😅

توو تابستون خودتو خفه كني ك چي مرد با رو پات تحريك نشه😁😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
😂😂😂 نه دقت نکردم که میپزه یا نه فکر نکنم😂 آخه هرکفش دیگه ای بپوشم راه رفتنم میشه مثل شلنگ تخت ...

روز خواستگاری برادر کوچکم باهم مثلا رفتیم گل سفارش بدیم عروس رو برداشتیم رفتیم دور دور . گل یادمون رفت دیگه جا پارک نبود باید یه مسافت رو پیاده میرفتیم کفش مجلسی پام بود از بس برادرم بغلم گرفت و سرعتمون کند شد در یک اقدام انتحاری کفشامو زدم زیر بغلم تا گلفروشی با جوراب شیشه ای دویدیم 😁😁😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706