2733
2734
نه منم میپوشم😂 منو ول کنن تو عروسی هم اسپرت میپوشم😂 اصلا بدون کفش اسپرت نمیتونم راه برم😐

مثل خودمی 🤣🤣🤣 تازگیا پیشرفت کردم طبی هم میپوشم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو‌بار به خاطر صندل بدون جوراب منو‌گرفتن بردن کمیته.البته زمان ناصرالدین شاه بود شاید اکثرتون یادتون ...

واقعاااا چه مسخره ...چی بگم نمیشه هم چیزی گفت...الانم که گفتن مثل اینکه دخترا نباید بستنی بخورن تو اماکن عمومی...

جاوید عشق مامان
مثل خودمی 🤣🤣🤣 تازگیا پیشرفت کردم طبی هم میپوشم

😂😂😂😂

من هنوز به اون درجه نرسیدم

فرقی نداره پاشنه دار باشه یا بی پاشنه من بجز کفش اسپرت با هر کفش دیگه ای زمین میخورم😂

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...
2728
نه منم میپوشم😂 منو ول کنن تو عروسی هم اسپرت میپوشم😂 اصلا بدون کفش اسپرت نمیتونم راه برم😐

پات نميپزه تو كفش اسپرت؟؟؟

من اصلا نميتونم كتوني بپوشم

اصلا كفش تو پام نميتونم نگه دارم هميشه سركلاس در مياوردم يبار استادمون صدام كرد برم تمرين حل كنم آي ضايع شدم😂

من كه چادري هستم ولي برام مهم نيست جوراب بپوشم يا نپوشم بنظرمم چيز بدي نيست بيخيال بابا سخت نگير

منم چادریم برام مهم نیست باکفش جوراب بپوشم یانه 

وقتی که نی نی سایت میام 😂😯😆😲😳😒😍😘😔😓
اره عزیزم نبودم کم کم شوهر جان قانعم کرد الان سالهاست محجبه ام 😁

خوشبحالت شوهرت به راه راست بردت😃 من نمیتونم ، شیطون گولم میزنه😢😂

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2740
ن عزیزدلم فقط ۳ یا ۴روز یبار میام 😙😙

باشه گلم خوشحال شدم که هستی 😍💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💋💋💋💋💋💋💋💋

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
تمسخر جدیدا شده از اصول انسانیت!

بانوی مهربونم خودت اذیت نکن عزیز دلم😍😍😍

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
😂😂😂😂 من هنوز به اون درجه نرسیدم فرقی نداره پاشنه دار باشه یا بی پاشنه من بجز کفش اسپرت با هر ک ...

دقیقا منم همینم همش پام پیچ میخوره و دارم پرت میشم ولی دیگه همه گفتن خانم شدی از سی رد کردی پسرت دومادی شده ۱۴ سالشه و .... . شوهرمم میخواد تشویقم کنه میگه خیلی متین شدی عزیزم 🤪🤪🤪

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
پات نميپزه تو كفش اسپرت؟؟؟ من اصلا نميتونم كتوني بپوشم اصلا كفش تو پام نميتونم نگه دارم هميشه سركل ...

😂😂😂

نه دقت نکردم که میپزه یا نه

فکر نکنم😂

آخه هرکفش دیگه ای بپوشم راه رفتنم میشه مثل شلنگ تخته انداختن😂

واسه همین عادت کردم. جایی هم که مجبور بشم کفش مجلسی بپوشم با همراهی خواهرم راه میرم😂

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...

یه سوال دارم 

جالبه ولی من تا الان نمیدونستم که حتی پوشاندن پا واجبه 

پس شما تو خونه براتون مهمون میاد هم جوراب کلفت میپوشین؟ 

پس چرا تو نماز واجب نیست؟ 

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
بخاطر وجود آقايون دائم التحريك😏

یکم کافورررر لطفااا کی با خوردن بستنی وروی پای خانما تحریک میشه هرکی بشه احیانا مشکل داره از عمد میخان ذهن جونا انگار بره رواین مسائل  

جاوید عشق مامان
2706