2733
2739
عنوان

ست کردن لباس با مادر شوهر😐🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 64 پست
اخه دیده بود چندروز قبلش 

اصلا ب مادرشوهر نباید حتی بی اهمیت ترین چیزها رو هم گفت.نمیدونم چرا اینجوری میشن بخاطر همین از پسردار شدن میترسم.هر چند من سبک فکریم واقعا شبیه مادرشوهرا نیست

من و شوهرم و مامانش رفتیم خرید.شوهرم یه مانتو بافت خوشکل برام انتخاب کرد.تا فروشنده قیمت رو گفت مادر شوهر چنان صورتش رو فشرد و تو هم کرد گفت این... نمی ارزه.منم ولش کردم رفتم سمت دیگه مغازه.یه لحظه برگشتم دیدم خودش همون رو پوشیده و رفته جلوی اینه به شوهرم میگفت خوبه بخرمش.الهی شوهرم نگاه من میکرد نمیدونست چی بگه.اومد گفت تو نمیخوایش گفتم طلا هم بشه دیگه نمیخوام.دیگه هم با مادر شوهرم رفتم بیرون از دور وایمیسم نگاه میکنم هی میگه تو هیچی نمیخوای میگم نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قطعا یه تیکه بهش مینداختم ک عه مامان شبی تازه عروسا لباس پوشیدی

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
2731
2740
چه باحال

نه اصلااا باحال نبود بینیمو عمل کردم عمل کرد پلکشو کشید چشماش مثل من کشیده شه موهای من لخته موهاش فر بود کراتین کرد لخت شه سایز کمر من ۳۸ بود اون ۴۴ رسوند خودشو به ۳۸ مانتو جلو باز میپوشید با جین درست مثل من همه چیش شده بود من 😳😳

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️
چقد مادرشوهرا جدیدا جلف و امروزی پسند شدن 😂😂😂

اوف من یه بار داستیم میربتیم کوه مادررسوهرم با کفش ماسنه ۴ سانت داشت با ما میومد گفتم مامان کفشتون نامناسبه یهو میوفتید اللن یه خانوم مسن افتاده بودد

اینو‌گفتم داشت خودسو میکشت ک مگه من مسنم من جوونم دلم وجوونه 

شوهرش گفت باشه تو جوونی کفشت بده به زور نذاشت بیاد

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
2706