2733
2734
عنوان

برای جای جوش چی بزنم؟☺

160 بازدید | 11 پست

لطفا اگه یه چیز خوب برای جای جوش سراغ دارین بگین😊

کاش زندگی از آخر به اول بود                           👈پیر به دنیا می آمدیم....                               👈آنگاه در اثر رخداد یک عشق جوان میشدیم...  👈و بعد نیمه شب تاریک با نوازش های مادر آرام میمردیم....                                              ولی بازم خدارو شکر...😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فهمیدی به منم بگو

باشه☺

کاش زندگی از آخر به اول بود                           👈پیر به دنیا می آمدیم....                               👈آنگاه در اثر رخداد یک عشق جوان میشدیم...  👈و بعد نیمه شب تاریک با نوازش های مادر آرام میمردیم....                                              ولی بازم خدارو شکر...😅
2731
فهمیدی به منم بگو

گفتن چی بزنم...اگه دوس داری بیا ببین☺☺

2738

اینو میگم شاید به دردت بخوره

من هفته ای دو بار عسل میزارم رو صورتم پوستو شفاف میکنه و با چند هفته عسل زدت پوست یکم روشن میشه و جوشا از بین میرن و کمتر پیش میاد جوش بزنی

وقتی جوش زدی اصلا نچلونش یه پنبه بردار بهش الکل بزن بعد دو بار با فاصله چند ساعت بزن به جوشت و فردا از جوش خبری نیست

برای جای جوش از اسکراب خونگی یا اسکراب گردوی شون استفاده کن

اسفناج و بپز له کن سفید آب رو هم پودر کن قاطی اسفناج کن بزن به صورتت بعد نیم ساعت با آب ولرم بشور&nb ...

سلام جای جوش هاتون به صورت لک بود یا فرو رفتگی؟

چند وقت استفاده کردید؟

جای فرو رفتگی پوستتون کاملا صاف شد؟

روزی چند بار استفاده کردید؟