2733
2734
عنوان

سنو انومالی و جنسیت جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 73 پست
علايمت چيه عزيزم؟؟؟؟ من عصر و شب به شدت تهوع دارم روزا خوبم اول ترشي ميخوردم الان نه ترشي نه شيرين ...

من این علائم رو داشتم دختر نی نیم 

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
من برای سونو آنومالی فقط و فقط استرس سلامتیشو داشتم یه درصدم جنسیت برام مهم نبود آقاهه بهم گفت جنسی ...

عزیزم خداشاهده منم اینقدر استرس سلامتی نی نیم رو دارم  ولی از صبح که بیدار شدم حس عجیبی دارم دوست دارم بدونم نی نیم چیه

انشالله خدا به همه نی نی سالم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من مثل شما بودم با این تفاوت که از شیرینی متنفر بودم ( الانم زیاد خوشم نمیاد ماه ۶ هستم) پسره

به سلامتي عزيزممم

دامادش كني انشاالله

نميدونم هركسي يه جوره انگار علايمش

من پوستم خيلي شفاف شده احساس ميكنم قيافم بهتر شده خودم

بي حال نيستم اصلا

اما تهوع وبالا اوردن عصر و شب پدرمو در اورده

ميل به خوردن هيچي ندارم تقريبا جز كشك گاهي

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2731
تا هفته ۱۴ ویااارم شدید بود هیچی نمیتونستم بخورم فقط هوس ترشی میکردم  اول صبحا اب زرد بالا میور ...

عزيزممم

فردا بيا حتما بهمون بگو تو همين تاپيك

انشاالله به سلامتي بغلش بگيري

حس من ميگه پسر داري

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
به سلامتي عزيزممم دامادش كني انشاالله نميدونم هركسي يه جوره انگار علايمش من پوستم خيلي شفاف شده ا ...

منم نداشتم از هفته ۱۶ خوب شدم من الان کشک هوس میکنم . انشالله همه نینی ها سالم و خوشحال باشن

من این علائم رو داشتم دختر نی نیم 

اي جان

خدا حفظش كنه عزيزممم😍❤️❤️❤️

عزيزممم فردا بيا حتما بهمون بگو تو همين تاپيك انشاالله به سلامتي بغلش بگيري حس من ميگه پسر داري

باشه حتما میام میگم 

مرسی عزیزم انشالله نی نی شما هم صحیح و سالم بیاد بغلتون 

عزیزم خداشاهده منم اینقدر استرس سلامتی نی نیم رو دارم  ولی از صبح که بیدار شدم حس عجیبی دارم دو ...

عزیزم من یه فرمول دارم چندبار امتحان کردیم درست در اومد نی نی خودمم دختر شد که تو سونو هم گفتن دختره

تاریخ تولد خودتو همسرتو بگو و تاریخی که لقاح انجام شده یعنی سالش

من ریخته ام در رگ تو شیره جان،هی چرخ بزن در منو دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍
عزیزم من یه فرمول دارم چندبار امتحان کردیم درست در اومد نی نی خودمم دختر شد که تو سونو هم گفتن دختره ...

ميشه واسه منم حساب كني؟

خودم ١٣٧٠/١٢

شوهرم ١٣٧١/٨

تاريخ اقدام ٩٨/٣

2706