2726
عنوان

سنو انومالی و جنسیت جنین

710 بازدید | 73 پست

واااای دل تووو دلم نیست فردا سنو انومالی دارم دوستدارم خیلی زود بفهمم نی نیم دختره یا پسر برم کلی خرید کنم واسش  وای یه حس عجیبی دارم😍😍 بچه اولمه خیلی کنجکاوم بدونم چیه البته انشالله سالم باشه که از همه چیز مهم تره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

علايمت چيه عزيزم؟؟؟؟

من عصر و شب به شدت تهوع دارم روزا خوبم

اول ترشي ميخوردم الان نه ترشي نه شيريني  اما بازم شيريني بهتره

از مرغ متنفر شدم

منم خيلي دلم ميخواد بدونم جنسيت 

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

من برای سونو آنومالی فقط و فقط استرس سلامتیشو داشتم یه درصدم جنسیت برام مهم نبود

آقاهه بهم گفت جنسیتشو میدونی گفتم نه

چون سوال نکردم اصلا در حین سونو گرافی براش جای تعجب داشت فک کرد میدونم🤣

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
علايمت چيه عزيزم؟؟؟؟ من عصر و شب به شدت تهوع دارم روزا خوبم اول ترشي ميخوردم الان نه ترشي نه شيرين ...

من مثل شما بودم با این تفاوت که از شیرینی متنفر بودم ( الانم زیاد خوشم نمیاد ماه ۶ هستم) پسره

علايمت چيه عزيزم؟؟؟؟ من عصر و شب به شدت تهوع دارم روزا خوبم اول ترشي ميخوردم الان نه ترشي نه شيرين ...

تا هفته ۱۴ ویااارم شدید بود هیچی نمیتونستم بخورم فقط هوس ترشی میکردم  اول صبحا اب زرد بالا میوردم اما الانم تمام ویارم خدارو شکر برطرف شده  کلا دلم ترشی میخواد یه بار خامه خوردم کلی دل هم خوردگی گرفتم اصلا دلم شیرینی نمیخواد از روی صورتم که اصلا متوجه باردار بودنم نمیشی  چون لاغرم شکمم تو لباس مشخص تیست به اون صورت سفید تر هم شدم

2706