2737
2739
عنوان

حسودي نميكنمااا نيايد بگين حسودي

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 68 پست
همین که از خوشبختیشون دلت گرفته ینی حسودی😝😝😝

از خوشبختي اونا دلم نگرفت از بدبختي خودم دلم كرفت

خدايااا دوست دارم واسه هرچي ك بخشيدي هميشه اين تو هستي ك ازم حالم رو پرسيدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قووووووم شووووهر🤣🤣🤣👍🏻👍🏻👍🏻شوشو رو نمیدونم کجای دلم بذارم😖

ازدواج اشتباه بزرگه.زن بايد شاغل باشه دستش تو جيب خودش به مرد محتاج نباشه بيخيال ازدواج بشه

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
ایشالا خدا یه خوبشو نصیبت کنه از خدا بخواه که همه چی دست اونه معدب😐😐😐

نميدونستم چجوري بنويسم خب😂😂

2731
دقيقا،خسته ام كرده با قيافه تو هم،با درس خوندش با مقالاتش با بي پولي و نداريش.با بي توجهيش. دوستمون ...

والا ۳ روزه قهره.دیشبم رفتم بغلش پسم زد.همه فکر میکنن زندگیم نقاو نباته.اونقدر با فانیلام خوبو عالیه که بگم باور نمیکنن

2740
عزیزم کیسای ازدواج یا تو دانشگاست یا محل کار یا تو جمعای مشترک مرد و زن . اینا رو رفتی و داشتی؟

عزیزم ازدواج به پیشونیه من یه خواهر دارم خیلیییییی قرتی بود هرچی بگم کم گفتم یه صورتش چون مو داشت مجبورم بود که بره بیرون شالشو محجبه زده بود با مامانم رفتن یه توک پا یجایی نزدیک خونه مون

اونجا مادر شوهر فعلیش دیدش عاشق حجابش شده بود گییییر سه پیچ که میخوایم بیایم خواستگاری😂

خواهرم ازونا بود که یطرف موهاشو با ماشین میزد

خلاصه اومدن خواستگاری شوهرشم بااینکه پسر مسجدی بود گفت من همینو میخوام الانم هزار ماشالا خوشبخترینن

میفهممت.منم این جمعه عقد دوستمه ک حالا زیادم باهم صمیمی نیستیم اما شوهرشو دیدم فکم افتاد. انقدر جذاب ...

اره والا هميشه براي خودمم سواله 

ازدواج اشتباه بزرگه.زن بايد شاغل باشه دستش تو جيب خودش به مرد محتاج نباشه بيخيال ازدواج بشه

اگه از نظر مالی مشکلی نداشته باشه چی باز باید بره سرکار؟😒بعدم نیاز عاطفی چی میشه؟

الان ۳ روزه قهره.علتشم که باید خودم کشف کنم.پدرمو درآورده

اوووف بخدا پیر شدم تو این دوماه عقد چه مقصر باشم چه مقصر نباشم از دیروز قهریم سرهیچی هاااا هرروز میگم غلط کردم شوهرکردم

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
اوووف بخدا پیر شدم تو این دوماه عقد چه مقصر باشم چه مقصر نباشم از دیروز قهریم سرهیچی هاااا هرروز میگ ...

😂😂😂به تخم چپه علی بابا

من خشگل میکنم عادی باهاش رفتار میکنم آخرش خودش برمیگرده😂

2706