2726
عنوان

حسودي نميكنمااا نيايد بگين حسودي

505 بازدید | 68 پست

ديشب رفته بوديم خونه فاميل مهموني 

دخترشون تازه ازدواج كرده بود 

انقد شوهرش خوب و معدب بود ك نگو 

ظاهرشم خيلي خوب بود بهم ميومدن خيلي 

چند سالم باهم دوست بودن 

ايشالله خوشبخت و عاقبت بخير بشن به پايهم پير بشن 

كاش خدا يدونه ازينا قسمت مام ميكرد

نميدونم مشكل از منه يا ازونا هر كي سرراهم قرار ميگيره يا ادم عوضيه ك اصلا قصد ازدواج نداره و 

دنبال يه چيزاي ديگه س😒 ك من اهلش نيستم 

يا انقد اخلاقاي بدي دارن ك خيلي زود خودشونو نشون ميدن ( مثلا حساسيت ها و گير دادن هاي الكي) 

البته همينم خيلي كممم پيش مياد

دلم گرفت

خدايااا دوست دارم واسه هرچي ك بخشيدي هميشه اين تو هستي ك ازم حالم رو پرسيدي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا بخدا منم شوهر كردم به قول ذيگرون موجه از هر نظر اما عين چي پشيمونم،دوره مجرديتو با اين فكرا خراب نكن.خودش به وقتش مياد و تو هم مياي اينجا تاپيك قوم شوهري ميزني نترس

امضا ندارم،انگشت ميزنم  

خدا انشالله بخت خوب قسمتت میکنه هروقت وقتش باشه خودش میاد ازخدا چیزی را که میخوای طلب کن 😊

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲

میفهممت.منم این جمعه عقد دوستمه ک حالا زیادم باهم صمیمی نیستیم اما شوهرشو دیدم فکم افتاد. انقدر جذاب و خوش استایل بود ک نگوووو

خیلی هم پولداره.سه سالم بود خواستگارش بود انقدر میخاست اینو.دوست منم نازمیکردهمش      نمیدونم این شوهرارو از کجاگیرمیارن 

prove yourself to yourself not others

تجربه بهم ثابت کرده آدم هایی که خیلی مودب به نظر میان ،به طرز فجیهی آدم های بدی از آب در میان بعدا

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2706