2737
2739
عنوان

می خام تو فضای مجازی

255 بازدید | 33 پست

شوهرمو امتحان کنم‌اینستا یا تلگرام

می دونم کار چرتیه

ولی رفته تو مغزم

یه ماه پیش 

خواب‌بود

دیدم مثل بچه ها خوابیده پیشونیش رو بوس کردم

تو‌خواب برگشت گفت نفهم بی شعور من زن دارم

اولش خندیدم

گفتم دیوونه است

ولی یه مدت خیلی داغونهذاصلا حرف نمی زنه کلا کم‌حرف بودا 

ولی اینجوری نبود 

شما بودین شک نمیکردین

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

البته اون چند وقته یکی از فامیلامون رفته بود زن دوم گرفته بود اول گفتم شاید چون چند وقت بحث اونا بوده این رفتار کرده

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

عزیزم چ  ربطی داره چرا الکی زندگی  رو ب کام خودتون   میخاید تلخ کنید ممکنه خاب دیده باشه کار اشتباهی 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر جان عزیزت دست از سرش بردار

کافیه امتحان کنی و تو جواب سلامن بگه سلام یا وقتی فهمید زنی بخوهد یککم شوخی کنه

دیگه مثل خوره تو وجودته

بیخیال گلم

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2731
   عزیزم چ  ربطی داره چرا الکی زندگی  رو ب کام خودتون   میخاید تلخ کن ...

راستش آنقدر سرد بر خورد میکنه کاهی دوست دارم یه بهونه داشته باشم تموم کنم 

این حرکت شوهرت چه ربطی به امتحان کردن داره؟؟؟ عزیزم امتحان بکنی که چی بشه؟؟؟ دلیلی نداره فکر و ذهنت مشغول باشه! هر انسانی ممکنه خطا کنه شاید شوهرت تا الان دست از پا خطا نکرده باشه ولی وقتی تو امتحانش میکنی اوکی بده! خب آدمه ممکنه وسوسه بشه! در عوض فهمیدن خیانت همسرت تو چیکار میکنی؟؟؟ اگر اونقدر تواناییش و داری که کل زندگی که ساختی رو یک شبه به خاطر یه آزمایش از سمت خودت ول کنی و بری ، اوکی آزمایش کن یا سربلند میشه یا تو ترکش میکنی! ولی اگر نمیتونی یا شرایط ترک کردن نداری الکی دنبال جنگ روانی نگرد

خسته ام از جماعت زنده کش مرده پرست...

حالا گیریم فهمیدی تو مجازی شیطونی میکنه میخوای چیکار کنی جدا بشی؟ اگه قرار فقط روتون به روی هم باز بشه اینکار رو نکنی بهتره

برای شادی روح مادرم و سلامتی هممون صلواتی بفرستید🙏❤

شاید درگیری ذهنی خاصی توی کارش داره! تو که نمیدونی! اول تلاشت و بکن و به زندگی هیجان بده بعد اگر نشد باهاش صحبت کن باز اگر نشد  بعد دنبال راهی واسه ترک کردن باش

2738
این حرکت شوهرت چه ربطی به امتحان کردن داره؟؟؟ عزیزم امتحان بکنی که چی بشه؟؟؟ دلیلی نداره فکر و ذهنت ...

اخه یه دفعه ای یه جوری سرد شده که انگار من نیستم

یه کارهایی میکنه 

اصلا من می مونن

دیر میاد خونه میره بگیره بخابه 

بهونه میاره با من نمیاد مهمونی حتی عروسی الانم 

مادرم اسباب کشی داشت رفتم کمک

زنگ زد گفت دیدم تو نیستی 

شوهر خواهر هم میره سرکار تا دیر وقت گفتم شام خواهرم‌بیاد خونمون

خیلی رفتاراش عجیب شده

هیچ وقت از این کارا نمیکرد 

بابا چه ربطی داره آخه

اصلا یکی از دلایلی که من عضو این سایت شدم جواب دادن به همینجور موارد.

من خودم یکدفعه که خواب بودم برادرم اومد داخل اتاقم یک وسیله برداره و من یک لحظه از خواب پریدم و تو خواب و بیداری برگشتم بهش گفتم :

«من فلان بند برجام رو قبول ندارم!»   

بنظرتون الان یعنی من مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات بودم و باید مشمول تحریم های آمریکا بشم؟ 

حالا گیریم فهمیدی تو مجازی شیطونی میکنه میخوای چیکار کنی جدا بشی؟ اگه قرار فقط روتون به روی هم باز ب ...

اخه احساس میکنم‌اروم‌میشم

نمیگم از اول زندگیمون سرد نبود

ولی اینجوری هم هیچ وقت نبود

حس میکنم ازش متنفرم 

بهش فکر میکنم دلم میخاد بشینم واسه خودم گریه کنم‌

امتحان کردی  همه جوره مثلا بیشتر توجه کنی   بهش نمیدونم.   شایدم بخاطر ی موضوع دیگ  حوصله نداره   کار و قسطو... 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
اخه یه دفعه ای یه جوری سرد شده که انگار من نیستم یه کارهایی میکنه  اصلا من می مونن دیر میاد ...

خوب عیبی نداره یه شام خوب اوکی کن یا بیرون باهاش قرار بذار با هم صحبت کنین! یا اینکه باهاش شوخی کن حرف بزن وادارش کن اونم باهات حرف بزنه شاید یکم زندگی واسش یکنواخت شده  ، حتی میتونی بهش بگی با دوستاش بره استخر یا دورهمی تا روحیه اش عوض بشه

بابا چه ربطی داره آخه اصلا یکی از دلایلی که من عضو این سایت شدم جواب دادن به همینجور موارد. من ...

نمی دونم راستش من قبل بارداری تا مرحله جدایی رفتم

اما به طور اتفاقی باردار شدم 

اصلا نمی شه تو ضیح داد

مثلا هفته پیش برام هدیه خرید

آورد گذاشت رو میز البته من نمی دونم کلا از هدیه هاش خوشم نمیاد 

ولی خوب میتونه یه چیزی بگیره من خوشم بیاد 

هزار بار باید بگم مثلا من فلان چیز می خام ولی موقع کادو خریدن میشه یه چیزی می خره من بیشتر حرص بخورم 

امتحان کردی  همه جوره مثلا بیشتر توجه کنی   بهش نمیدونم.   شایدم بخا ...

اره خیلی سعی میکنم

کلا چند وقته غذا هم نمی خوره خونه 

ناهار می زارم با خودش میبره سرکار میگه شام میل ندارم 

2706