2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وزنم ۵۵ قدم ۱۶۴ .. نمیدونم متاهلم یا مجرد 😃 نامزد دارم 

وزن قبله حاملگيه من😞

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2738
سه تا.دوتا پسر دوقولو.یکیشونم به شدت مریض.

نميدوني مامانت چرا ولتون كرد و رفت؟

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
وزنم ۵۵ قدم ۱۶۴ .. نمیدونم متاهلم یا مجرد 😃 نامزد دارم 

خوشبخت بشی کنارش 

مردم دارن برا مادر این بنده خدا نظر میدن منو شما وسط تاپیک از خوردنیا و قد و هیکل حرف میزنیم 😂

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2706