2737
2739
عنوان

توروخدا برید حموم😐عطربزنید😐مسواک بزنید😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3274 بازدید | 193 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون لحظه که داشتم برمیگشتم با خودم گفتم سر فرصت تاپیک بزنم بچه هامو یعنی شوهرمو دخترمو خوابوندم او ...

👌👌👌👌👌احسنت بر تو ای بانوی پاکیزه

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
2728

تورو خدا میرید حموم اب کم‌مصرف کنید.توروخدا ظرف میشورید اب کم‌مصرف کنید.خسته شدم از بس تو این‌چندسال گفتم و کسی گوش نکرد.

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!

من چندین ساله ریکسونا میزنم عالیه البته ک بدون حموم رفتن فایده نداره و ی بوی بدی میشه میکسش با عرق منم جنوب زندگی میکنم....ی مدت زینک زدم روزای اول عالی بود تا اینکه دوتا زیر بغلام ب فاصله دو روز دوتا دونه دردناک زد داشتم سکته میکردم ک انفاقی فهمیدم از زینکه و با چند روز استفاده نکردن خوب شدم

2738

یکی اینجا نوشته خانمه صورتشو اصلاح نکرده لازمه بگم اصلاح مو جزو تمیزی نیست دوست محترم.

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!
تورو خدا میرید حموم اب کم‌مصرف کنید.توروخدا ظرف میشورید اب کم‌مصرف کنید.خسته شدم از بس تو این‌چندسال ...

اخه دوست من این ی دره اب حرصتو درنیاره ۷۰ درصد اب ما مصرف کشاورزی و صنعتیه

ابی که از رودخونه که شرب مردمه میزنن به کارخونه که گرمای دستگاهاشون رو بگیرن اونا دلیل اصلی مشکل ابن

خودتو اذیت نکن

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
من چندین ساله ریکسونا میزنم عالیه البته ک بدون حموم رفتن فایده نداره و ی بوی بدی میشه میکسش با عرق م ...

حمام هم ادم نمیکنه باید هرروز زیر بغل رو با اب و صابون بشوره و شیو کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
اخه دوست من این ی دره اب حرصتو درنیاره ۷۰ درصد اب ما مصرف کشاورزی و صنعتیه ابی که از رودخونه که شرب ...

حرفتون درسته.ولی مثلا این چاه های غیرمجاز که توی خونه و باغهاشون زدن انسانیته؟حق منِ شهروند ایرانیه که نشستم تا پنج صبح بشه اب بیاد بتونم یه دوش بگیرم؟

حرفتون درسته.ولی مثلا این چاه های غیرمجاز که توی خونه و باغهاشون زدن انسانیته؟حق منِ شهروند ایرانیه ...

نه حق شما این نیس قطعا چاه ها و پمپ ها حق الناسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
حمام هم ادم نمیکنه باید هرروز زیر بغل رو با اب و صابون بشوره و شیو کنه

اوفف مگه خانمی هم هست ک شیو نکنه؟؟؟خودم زیر بغلام بو میگیرن زیاد متاسفانه قبلا بلد نبودم از اسپری استفاده کنم اما الان دیگه نمیزارم