2737
2734
عنوان

توروخدا برید حموم😐عطربزنید😐مسواک بزنید😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3274 بازدید | 193 پست

لیمو ترش بزنین به زیربغل

تدی یه فیلم دیدم

خانومه سک.سی بود

لیموترش میزد 

منم امتحان کردم خوشبو میشع موندگاری هم داره

لیمو ترش کوچیکارو قاچ کنین تا چند روز قابل استفادست

قبل از مام و یا اسپری هم اول زیربغل رو با اب یا با صابون بشورین بعد اسپری یا مام بزنین

چون زیربعل عرقی با مام زدن فایده نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما وقتی از تهران میریم شمال البته بگم ما شمالی هستیم شوهرم وقتی هرمغازه میره همه براش بوی سیر میدن ...

😂😂😂😂

من جنوبم زیاد بوی سیر نمیاد

بیشتر بوی عرق میاد... سگ مرده😷😷😷

💖😍😘
تحلیل لثه چه طوره؟

لثه ها از جایی که هستن میان پایینتر نزدیک میشن به ریشه دندان و دندانها بیشتر جلوه میکنن چون لثه داره از بین میره یه نمونشم تغییر رنگه بین دندون و لثه اس

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2728
دوستان خواهشا شما بگید چکار کنیم لباسامون بوی خوب بده.بدون استفاده از مواد شیمیایی مث عطر و اینا.وال ...

صابون معطر رنده کن بزار توی کاعذ بزار توی کشوهای دراورت

شمع معطر بگیر بزار توی وارمر

صابون معطر بزار توی دسشویی و حمام

من خیلیییی زیاد راجب سنگ مرداب شنیدم که میگن بده و عوارض داره.. زاج سنگ ریزه های شیشه این که باید پ ...

اون هم میگن اکسید الومینیوم داره مصر البته اکثر مام ها هم داره من خودم به دوره وحشتناک عرقم بو میداد یعنی از حمکم میومدم بیرون حوله دورم بود باز بو میداد حدود دو سال از زاج استفاده کردم خداروشکر خوب شدم الان دیگه مام استفاده میکنم

لثه ها از جایی که هستن میان پایینتر نزدیک میشن به ریشه دندان و دندانها بیشتر جلوه میکنن چون لثه داره ...

نه اینطورنیست لثه هام ولی بعضی دندونام تو بارداری پایینشون مینای دندونه چیه دقیق نمیدونم رفته ، گفت همین باعث حساسیتم شده، میگفت ماله کمبود کلسیمه

2740
نصف شبی خواب چی دیدی یاد این بوها افتادی 😅😅😅

همون لحظه که داشتم برمیگشتم با خودم گفتم سر فرصت تاپیک بزنم

بچه هامو یعنی شوهرمو دخترمو خوابوندم اومدم سر وقت نی نی سایت😂😂

💖😍😘