2737
2734
عنوان

توروخدا برید حموم😐عطربزنید😐مسواک بزنید😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3279 بازدید | 193 پست
😭😭😭😭😭 من زخمی شدم اینجوری...  بابااااا ارایشگرا نمیفهمن نفسشون تو صورت مشتری میخوره؟؟؟؟؟ ...

ظلمه واقعا.از اون ب بعد کلا اصلاح ابرورو گذاشتم کنار    فقط کار اونو دوس داشتم

من مارالو دوس داشتم اخلاقای منم به اون شباهت داره😃😃

آره اونم خیلی باحال بود ولی ساغر خیلی عصبیم میکرد با اون رفتاراش اوووف 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😭😭😭😭😭 من زخمی شدم اینجوری...  بابااااا ارایشگرا نمیفهمن نفسشون تو صورت مشتری میخوره؟؟؟؟؟ ...

تازه بعضیاشون تو آینه نگاه نمیکنن ببینن مشکلی نیست هی  گی گیلی شون از دماغشون سلام و عرض ادب میکنه 😩😩😂😂😂

من همیشه یه نخ دندون بهم اویزونه دارم نخ میکشم 😕متنفرم چیزی بخورم و بین دندونم بمونه حتی یه دقیقه . ...

میگم منم نخ دندون نکشم دندون درد میگیرم بعد عکس گزفتم گفتن دندونات سالمه گفتم پس چرا درد میگیره گفت حساسن دندونات نمیدونم درست گفت یا نه

مادرشوهر من روزی دوبار مسواک میزنه دهانشویه میزنه هیچ وقت بدون آدامس بیرون نمیره هیچ وقت سیر و پیاز ...

منم خیلی حساسم

وقتی مریض میشم و دهنم بو میگیره طرف هیچکس نمیرم... 

بچه ها اینا تعریف از خود نیس... گفتن این جیزا باعث میشه چند نفر به فکر بیفتن حداقل😐

💖😍😘
2740

وای فقط اونها که مشت مشت پیاز و سیر میخورنو فکر میکنن خیلی باحالن 😥😷😷😷😷

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2706