2752
2734
ببین مواظب باش خودتو بدبخت نکنی  از چاله ب چاه بیفتی  و با عجله و بدون فکر تن ب ازدواج بدی ...

الان شما میگی چیکار کنم البته هیشکی از ترس خونوادم نمیتونه بیاد خواستگاریم

اسمم الهه هس ولی الی صدام میزنن😌😌😊
بنظر من جامعه ما باعث شده تا ما زنا اين نياز رو يا تو خودمون سركوب كنيم يا با ازدواج نابهنگام بخايم ...

دوستمون میگن اگر محرکی نباشه ، این نیاز باعث ازدواج نمیشه بلکه نیازهای دیگه در اولویت اند. البته منخودم اینو قبول ندارم. مگه میشه محرکی نباشه. شما توی هیابون یک زن و شوهر میبینین میشه محرک. محرک که حتما نباید فیلم ... باشه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متوجه ام منظورتونو،ولی به نظرم استقلال داشتن خیلی خوبه،بابام حتی اجازه به خواستگار هم نمیده که بیاد

خب پست قبلياي منو بخون

منم يه پدر دارم عين پدر شما

حتي خواستگارم راه نميداد

يه چوب گذاشته بود پشت در  بخدا راست ميگم اسمش چوبه خواستگار بود ميگفت خواستگار بياد با اين چوب ميزنمش 

همين شد ك خواهر من بدبخت شد

البته منم خوشبخت نيستم ولي درجه بدبختيم از خواهرم خيلي كمتره

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2731
درسته. منتها در تنگنا که می افته آدم ، عقلش کار نمیکنه. 

يه جمله اي رو من بيشتر وقتا ميگم شايد ب مزاج بعضيا خوش نياد

ولي ما هر چي ميكشيم از تعصبات و رسم و رسومات بيجامونه

خب پست قبلياي منو بخون منم يه پدر دارم عين پدر شما حتي خواستگارم راه نميداد يه چوب گذاشته بود پشت ...

پدرومادرمنم همینجور بودن 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
یعنی یک زن تا زمان که محرکی براش پیش نیاد حتی تا 50 سالگی هم این نیاز رو در خودش حس نمیکنه؟ محرکهای ...

ببین یه مرد وقتی یه بدن نیمه برهنه زن رد میبینه حتی مچ پا و موی زن رو میبینه ممکنه تحریک بشه 

ولی زن اینطور نیس حتی یه مرد لخت ببینه تحریک نمیشه

ولی مثلا یه فیلم مستجهن ببینه خب طبعا تحریک میشه باز هم میتونه خودشو کنترل کنه  خوردن یه سری غذاهای گرم تحریک کنندس لباسای تنگ ک اینا قابل حل هست و مورد بعدی ک زن رو تحریک میکنه لمس اندام زن هست   و اگر همه اینا رعایت شه زن تا 100 سالگی هم نیاز جنسی نداره مطمئننا در حالت تحریک نیاز زن 7برابر مرد هست اون لحظه وگرنه در حالت عادی بخاطر وجود حیای زن این نیاز خیلی  پوشیده ترر و پنهان تر هست

خب پست قبلياي منو بخون منم يه پدر دارم عين پدر شما حتي خواستگارم راه نميداد يه چوب گذاشته بود پشت ...

خب پس شما چجوری ازدواج کردید؟لابد مادرتون حامی شما بود ولی تو خونه ما کسی هوای منو نداره مادرم از پدرم هم بدتره من میگم اگه ازدواج نکنم هم بدبختم پس بذار لااقل استقلال داشته باشم

اسمم الهه هس ولی الی صدام میزنن😌😌😊
دوستمون میگن اگر محرکی نباشه ، این نیاز باعث ازدواج نمیشه بلکه نیازهای دیگه در اولویت اند. البته منخ ...

ايشون بيشتر نظرشون رو نياز جنسي بوده

ولي منظور منم همه جور نيازي بود

كلا مردا از زنا ازادترن 

تو لباس پوشيدن تو رفت و امد 

تو روابط 

و حتي تو رابطه جنسي

زنا بخاطر محدوديتاشون بيشتر زودتر تن ب ازدواج ميدن

البته يه دليل ديگه هم داره چشم و همچشمي

معمولا ما ايرانيا ياد گرفتيم يه كاري رو انجام بديم در صورتي ك اصلا فكر نميكنيم براي چي داريم انجام ميديم

ميگيم خب همه ازدواج ميكنن منم بايد ازدواج كنم

همه ليسانس گرفتن منم بايد بگيرم

همه فوق گرفتن منم بايد بگيرم

فلاني دوتا بچه داره منم بايد داشته باشم

ولي ب اين فكر نميكنن ك واقعا چرا به چه علت اينكارو انجام ميدن

چرا؟

راستشو بخوای من ازدواج هایی که دورو برم دیدم (اقوام)

دخترای زیادی متاسفانه استعداد خاصی داشتن(رشته ریاضی فیزیک و تجربی مثلاً با استعداد عالی)اما خانواده به زور شوهر دادن و بعد ازدواج نتونستن درس بخونن و پیشرفت کنند!!!

و وقتی میبینم خانوادم از من حمایت می‌کنند واسه درسم و من اهداف و علاقه دارم برای همین

البته خیلی ها بعد ازدواج پیشرفت کردند ولی خب این هم نظر منه

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی
ببین یه مرد وقتی یه بدن نیمه برهنه زن رد میبینه حتی مچ پا و موی زن رو میبینه ممکنه تحریک بشه  ...

در مورد همه زنها عمومیت داره؟

من میدنم که در مورد همه مردها عمومیت نداره و مردانی هم هستند که به سختی تحریک میشن.