2737
2739
بخاطر حیا خدا این نیاز رو  ب این شکل برای خانومها قرار داده بهرحال معذرت میخام صریحا حرف زدم ب ...

خواهش میکنم❤

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه فقط خانوما ازدواج میکنن؟؟؟ با کی ازدواج میکنن اونوقت؟؟ با ماکت مردا؟؟؟ 

اینکه جا افتاده زن ها دنبال ازدواجن و مردها فراری خیلی احمقانه اس.. پس اینهمه مرد ک با همین زن ها ازدواج میکنن چیین؟ اصولا هم پیشنهاد ازدواج از طرف مردهاست دیگه! کلاشنیکفم ک پشت کلشون نذاشتن.. 

حالا شما بگو دلیل علاقه ی مردها به ازدواج چیه؟؟ 

مگه فقط خانوما ازدواج میکنن؟؟؟ با کی ازدواج میکنن اونوقت؟؟ با ماکت مردا؟؟؟  اینکه جا افتاده زن ...

لطعا سوال رو دقیق بخونید. کی گفت فقط زنها ازدواج میکنن؟ لطفا تفسیر خودتون رو بیان نکنین. سوال واضحه.

2731
لطعا سوال رو دقیق بخونید. کی گفت فقط زنها ازدواج میکنن؟ لطفا تفسیر خودتون رو بیان نکنین. سوال واضحه.

وا خب چه فرقی داره؟؟؟؟ چرا پرسیدی زن ها؟؟؟ مگه دلیل ازدواج همه ی زن ها مثل همه و اگه اینطوریه فقط دلیلشون با مردا فرق داره؟؟؟ 

سوال شما از اساس اشتباهه, هرکس فرای جنسیتش دیدگاه خودشو به زندگی داره دلیل انجام یا عدم انجام کاراش شخصیه و فردی

يه سوال ازت بكنم ناراحت نميشي؟؟

من ب این راحتی ها ناراحت نمیشم عزیزم ، بسم اللّه ، جانم ؟😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
من ب این راحتی ها ناراحت نمیشم عزیزم ، بسم اللّه ، جانم ؟😇

میخواستم بیینم چطور ميشه ب اين مرحله رسيد ك اينحوري عاشق اهل بيت شد؟؟؟

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
میخواستم بیینم چطور ميشه ب اين مرحله رسيد ك اينحوري عاشق اهل بيت شد؟؟؟

چیزی ک خودم تجربه کردم اینه آبجی جونم ک ، تو مولودی یا تو شهادت ها حواسم هست مولودی یا مداحی گوش میدم ، تو روزای عادی هم حواسم هست دلم پر میزنه واسه خوندن ی شعر یا گوش دادن ی مداحی مولودی شعرخوانی ای ، موقع غذا درست کردن غذا رو نذر اهل بیت میکنم مثلا ناهار شام ، موقع درست کردن غذا صلوات میفرستم ، گاهی تو خونه یه خط دعای توسل میخونم ، با اهل بیت خیلی حرف میزنم هر چی میشه تو دلم میرم سراغ اهل بیت ، با حضرت علی علیه السلام خیلی حرف میزنم پرچمشون هم همیشه جلوی چشممه الحمدلله.از خدا میخوام از اهل بیت میخوام ک محبتشون ب قلبم باشه منو از خودشون جدا نکنن.😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2738