2733
2739
عنوان

کیا بچه یک ساله دارن؟ میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 55 پست
اره دقیقا چشماش بستس ولی از راه پا میشه میشینه بعدم وایمیسته

عزیزم   

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
وای یا خدا خیلی صبر میخاد

غذای سفره اصلا دوست نداره غذای خودشم باید میکس کنم که به زور چندتا قاشق بهش بدم امروز دیگه شیر خودمو خیلی کم بهش دادم گفتم غذا بخوره بازم آنچنان که باید نخورد و کلی ادا اطوار درآوردم تا چندتا قاشق خورد 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا خسته شدم چند روزه وحشتناک بهونه گیر شده الکی گریه میکنه مثلا من با تلفن حرف میزنم گریه میکنه می ...

پسر منم همینه چند شب پیش اززز بس از دستش خسته شدم یکی زدم رو دستش واقعا یعنی صبرمو تمون کردا بود نصف شب پا شده بود یک ساعت گرررریه و جیغ

پسر منم همینه چند شب پیش اززز بس از دستش خسته شدم یکی زدم رو دستش واقعا یعنی صبرمو تمون کردا بود نصف ...

بعضی وقتا گازم میگیره موقع شیر خوردن منم دست خودم نیست داد میزنم میترسه. خیلی بده که انقد بچه ها لجباز و بد غذا و بد خواب شدن بخدا نسل ما نسل سوختست 

2731
دختر من ۲ میخوابه تا ۱بعد از ظهر ساعت ۶ یا ۷ میخوابه دوسه ساعت

غذا چی بهش میدی؟ اشتهاش خوبه؟

ای بابا بچه من الان 22 ماهشه استارتر هر چی نوشتی انگار بچه من همونه منتها خوابش از بچه شما کمتر

دختر من روزای خوبش اینطوری میخوابه وگرنه دیشب سه خوابید تا شیش صبح پاشد تا هشت بزور خوابوندمش تا 11 سرجمع شیش ساعت در طول روز هم دوتا نیم ساعت خوابید 

2738
ای بابا بچه من الان 22 ماهشه استارتر هر چی نوشتی انگار بچه من همونه منتها خوابش از بچه شما کمتر

همه همه همه کامنتام با زندگی شما یکیه ینی؟ 

غذا چی بهش میدی؟ اشتهاش خوبه؟

اره صبحونه ها یا نون پنیر یا تخم مرغ ناهار هام غذاهای مقویی حلیم ماهیچه و برنج ماکارانی دمی ماهیی مرغ ابگوشت عدس پلو بعد عصرونه بستنی یا موزو شیر وانبه با اجیل شامم میخوره چیز مقوی گوشت قلقلی سیب زمینی الویه سوپ ماهیچه همینا دیگه کلن میرسم زیادی از حد به لچه

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
اره صبحونه ها یا نون پنیر یا تخم مرغ ناهار هام غذاهای مقویی حلیم ماهیچه و برنج ماکارانی دمی ماهیی مر ...

کاش اگر برات مقدور بود هر وقت بتونی طرز تهیه همشو از ب بسم الله بهم بگی من احساس میکنم دخترم مزه غذاهامو دوست نداره شاید روش پختم اشتباهه یه جای کارم میلنگه کجا نمیدونم 

اره صبحونه ها یا نون پنیر یا تخم مرغ ناهار هام غذاهای مقویی حلیم ماهیچه و برنج ماکارانی دمی ماهیی مر ...

چقد نون و پنیر میخوره؟ اندازه چندتا کف دست خودش؟

کاش اگر برات مقدور بود هر وقت بتونی طرز تهیه همشو از ب بسم الله بهم بگی من احساس میکنم دخترم مزه غذا ...

دخترم خوابه هرکدومو بخوایی برات توضیح میدم

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

دختر من صبونه فقط فرنی با زده تخم مرغ میخوره فقط

دخترم خوابه هرکدومو بخوایی برات توضیح میدم

مثلا الویه و آبگوشت 

2706