2737
2739
عنوان

کیا بچه یک ساله دارن؟ میشه بیاین

356 بازدید | 55 پست

بچه هاتون خوابشون چطوره؟  شب ساعت چند میخوابه تا چند صبح ؟ چند بار بیدار میشه؟ تو طول روز چقد میخوابه؟ دختر من یک و نیم دو میخوابه تا پنج یبار پامیشه یک ساعتی بیداره دوباره میخوابه تا نه الی ده. در طول روز هم ظهر دوساعت تقریبا میخوابه 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پسرمن یکسالشه یک میخابه تا 10صبح ولی بینش ده بار ما میشه گریه میکنه😢😢😢

دختر منم چند بار پامیشه گریه میکنه ولی یبار پامیشه تا یک ساعت بعدش نمیخوابه 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
دوستان کسایی ک واکسن یه سالگی زدن بچه هاشون علائمی مثل دونه زدن داشتن؟

نه دختر من نداشت بهداشت میگفت علایمی ندارن نیاز به مراقبت خاصی بعد از واکسن یکسالگی نیست 

2738
پسر من 11 نهاااایتش 12میخابه یه کله تا 10صبح 😑فقط دوبار واسه شیر پامیشه البته پسر من 16ماهشه

پسر شما وقتی بیدار میشه پامیشه تو تختش بشینه یا بایسته؟ حتی اگر هوا تاریک تاریک باشه؟  من بخاطر این موضوع میترسم اتاقشو جدا کنم از تخت خودشو بندازه 

پسرمن یکسالشه یک میخابه تا 10صبح ولی بینش ده بار ما میشه گریه میکنه😢😢😢

پسر شما وقتی بیدار میشه پامیشه تو تختش بشینه یا بایسته؟ حتی اگر هوا تاریک تاریک باشه؟  من بخاطر این موضوع میترسم اتاقشو جدا کنم از تخت خودشو بندازه 

پسر من ۱۰ ۱۱ میخوابه تا ۷ ، ۷ یه شیری میخوره دوباره میخوابه تا ۹ دیگه بیدار میشه ظهرام یکی دوساعتی م ...

پسر شما وقتی بیدار میشه پامیشه تو تختش بشینه یا بایسته؟ حتی اگر هوا تاریک تاریک باشه؟  من بخاطر این موضوع میترسم اتاقشو جدا کنم از تخت خودشو بندازه 

وای یا خدا خیلی صبر میخاد

بخدا خسته شدم چند روزه وحشتناک بهونه گیر شده الکی گریه میکنه مثلا من با تلفن حرف میزنم گریه میکنه میگه اون شخص پشت تلفن بیاد خونمون یا ما بریم جایی. غذا نمیخوره با کلی سختی بهش میدم اگرم ولش کنم به حال خودش دیگه همش شیر میخواد و نمیزاره درست استراحت کنم و تو خواب همش میخواد شیر بخوره شب قبل از خواب یک ساعت الی یک ساعت و نیم تو بغلم شیر میخوره استراحت میکنه دوباره میخوره.....  پیر شدم از دستش

2706