2733
2734
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394868 بازدید | 2029 پست
بچه ها یه لحظه گوش کنید⚠ الان من یه جشن قبل عقد محضرم مادرشوهرم اینا گرفتن ولی ناهار وشام نداره ...

منم ک گفتم شوهر و خانواده شوهرش 

آش دهانسوری نبودن 

ب نطرم استارتر سر بوده از همه لحاظ

فارس. وراوی...❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا من کل داستانش خوندم به نظرم دروغی نبود من هزاران بار شوهرم کتکم زده فرشا از خون دماغ و دهنم خونی شده کل لباسام خونی شده 

حتی خودکشی هم کردم جلوش رگ دستامو زدم دست از کاراش برنداشت 

2731
بله  قد متوسط رو ب کوتاه و ظریف و ابرو مشکی  شوهرش هم بدک نبود

میشه ایدی اینستاتوشو بدی درخواست دوستیمو قبول کن.ب خودش درخواست دادمه هنوز جواب نداده منم ک کنجکاوو...

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان خواهش میکنم صلوات بفرستید.برای حاجت دل منم دعا کنید‌.الهی آمین

دوستان عزیز لطفا اول داستان رو درست بخونید بعد شروع کنید کارآگاه بازی کردن

استارتر بارها توضیح داد...

اول اینکه گفت مادربزرگ مادرش مرد..اصلا حرفی از مرگ مادربزرگ خودش نزده 

توجه کنید مادربزرگ مادرش..یعنی مامانش یه مادربزرگ داشته اون مرده...مادربزرگ خود استارتر زنده بوده

دوم درباره تولد داداشش صحبت مبکنید و میگید یه حا گفتی داداشم یه گفتی خواهرم

خواهر ایشون الان ۵، ۶ سالشه و تو ۱۹ سالگی استارتر به دنیا اومده

اگه تاپیک های دیگش و بخونید درباره خواهرش اونجا صحبت کرده..

لطفا توجه کنید 

مادربزرگ مادرش مرده  ..مامان استارتر  یه مادربزرگ داشته اون مرده 

مادربزرگ استارتر زندست 

بچها اگ باز اومد و عکس گذوشت منو لایک کنید ممنون میشم

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
منم ک گفتم شوهر و خانواده شوهرش  آش دهانسوری نبودن  ب نطرم استارتر سر بوده از همه لحاظ

طلبکارم بودن

از عشق استارتر به پسرشون سواستفاده میکردن

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍