2733
2739
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394719 بازدید | 2029 پست
عزیم ما سه تا بچه ایم.به جز من یه برادر با فاصله ۱۳ سال و یک خواهر با فاصله۱۹ سال به دنیا اومد.خواهر ...

درخواست دوستی دادم آیدی اینستا بگیرم ازت 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
سلام بر پربازدیدا  خوبین جیگرا برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید 💜💜🌼🌼😘😘😘 هرکی فرستاد ل ...

تمام عزیزایی ک  صلوات فرستادین لایک کردین ممنونم💜🌼🌼😘😘😘!  تست بیبی زدم صبحی 

مثبتتتتتتتتت بوووووووود 💜💜

مرد خوب .. مردیه که هنوز لو نرفته!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تمام عزیزایی ک  صلوات فرستادین لایک کردین ممنونم💜🌼🌼😘😘😘!  تست بیبی زدم صبحی  مث ...

واقعا❤❤❤؟؟؟؟

خیلی خوشحال شدم عزیزم

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
درخواست دوستی دادم آیدی اینستا بگیرم ازت 

چه جوری درخواست دوستی میدین من تازه واردم

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند

من که باور نمیکنم مگه میشه پدرومادری انقد بد باشن و بچشون بزننن

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
تمام عزیزایی ک  صلوات فرستادین لایک کردین ممنونم💜🌼🌼😘😘😘!  تست بیبی زدم صبحی  مث ...

مبارکه انشاله به سلامتی نی نی ات سالم دنیا بیاد

هدیه خدا منتظر دیدن روی ماهتم  
2738

استاتر عزیزم هر وقت از یه طرف خانواده آزار ببینی میترکونیش؟ رفتم تاپیک های قبلیت رو خوندم ببینم شاید بفهمم آخرش چی شد تو تاپیکی که مربوط به تولد شوهرت بود(((۳۰ نفرو دعوت کرده بود و پدر و مادر و خواهرم که ۳ نفرن زیاد بود براش.البته مادرشوهرم از مامان بابای من خوشش نمیاد در حالیکه خیلی بهمون محبت کردن و همیشه هم احترام گذاشتن بهشون))) اونجا از خانواده خودت تعریف کردی در حالی که اینجا خانوادت به تو و خانواده شوهرت بی احترامی کردن ، فکر کنم ناملایمات زندگی بدجور احساسی ت کرده ، اگه کسی بدی بهت بکنه تمام بدی ها رو با درجه بالا میبینی

عزیزم داستان زندگیتد تا اینجا خوندم.متاسفم برای پدر و ماددت و موندم تو کار خدا چرا باید ب همچین آدمایی نعمت بچه داشتنو بده

خدا تقاص کارشونو ارشون بگیره

ان شاالله روز ب روز بیشتر طعم خوشبختی رو بچشی خواهر عزیزم ای دی اینستاتو برام بفرست تا فالوت کنم😍

دردوبلای اونایی ک دوسم دارن بخوره تو سر اونایی ک ازم بدشون میاد😎
2706