2733
2734
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394868 بازدید | 2029 پست
اره منم میگم خانواده شوهرش خیلی بهتر از خانواده خودشن ،قدر هم ناروهم بدون،ای نقد از دست پدر و مادرش ...

والا ما انقد خانواده مون بهمون اهمیت میدن و هیجا برامون کم نمیزارن آخرم پاش بیوفته خانواده شوهر یه چیزی برای سرکوفت زدن پیدا میکنن مخصوصا اون جایی که مامانش وسایلش رو برمیداشته استفاده میکرده یا مثلا حتی خرج خورد و خوراکشم نمیدادن😐😐😐

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
پارت سی و سوم هردوتاشون بالا سرم بودن.بخدا من‌ عین سه روزو دانشگاه بودم و اینو از دفتر حضور غیاب ...

یا ابوالفضل خدا نیاره برای هیچکس این خانواده رو 

همون بلاهایی که خانواده بابات سرتون دراوردن ایناام داشتن همونکارو میکردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا آخرش بخونی متوجه میشی شوهرش هم خوب نیست. من از تاپیکای قبلش دیدم

نه عزیز فکر کنم راضیه بلاخره هر بدی بدی هایی هم داره.ولی برخورد بد خانوادش رو شوهرشم تاثیر داشته.ولی اگه خانوادش احترام به بچشون گذاشته بودن و اذیتش نکرده بودن حتما خانواده شوهرشم احترام میذاشتن حرمتا از بین نمیرفت.شوهرشم شاید خیلی بهتر از الانش بود

2731

داستان زندگیت خیلی ناراحت کننده است خیلی خدا بهت صبر بده بقیه اشم بزار بخونیم

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند

دوستان منو لايك ميكنين تا بيام بخونم

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

لایک لطفا

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

واقعا خداروشکر میکنم ک ب پدر مادر مهربون دارم ک جونشونو برامون میدن و همه تلاششون اینکه ما خوشبخت باشیم،استارتر بمیرم برا دلت انشالا خدا جواب بدهاشونو بده،صرفا فقط اسم پدر مادر روشونه وگرنع اینا از صدتا ساوکم بدترن،کاش میرفتی پرورشگاه زندگی میکردی