2737
2739

من دوستام بعد مدرسه..ی بارقبل کنکور زنگ میزنن بهم ی بار بعدش..و همینطور ی سری از فامیلا..منم گذاشتمشون تو بلاک لیست😂چطور موقعه دیگه زنگ نمیزنن🤔🙄والا بخدا زندگی کم سخته این ادمای فضول کم فهمم تحمل کنیم ک چی؟

دیر اومدم میخام زود برم   غلاف کنید     
عزیزم شما فقط مشکل اعتمادبنفس و خودکم بینی داری! شاید با تحصیل یک مقدار حل بشه ولی بدون که حتی دکتر ...

شوهرم همیشه میگه سعی کن خودتو بالا بگیری تا نتونن بهت ضربه بزنن حتی اگه چیزی نبودی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا دلم نیخواد ناراحتشون کنم ولی بعضی وقتا میگم چرا اونا با حرفاشون مارو میرنجونن اصلا ظرافت دخترون ...

اصلا نمیفهمم ک نمیخای ناراحتشون کنی یعنی چی؟الویت زندگی خودت باش...خودتو نادیده میگیری ک دیگرانم از روت رد میشن...این دوستات الان گرگن گرگ😂ولشون کن..با کسی بگرد ک باعث رشدت شه..ن درجا زدنت

شوهرم همیشه میگه سعی کن خودتو بالا بگیری تا نتونن بهت ضربه بزنن حتی اگه چیزی نبودی 

راست میگه، وااااقعا همینطوره، ببین من حتی یک مدت دانشگاه هم تدریس میکردم و واقعا از اینکه خودم رو جلوی دانشجوهام دست پایین میگرفتم ضربه خوردم، هرچند تجربه شد برام ولی واقعا اذیت شدم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2731
راست میگه، وااااقعا همینطوره، ببین من حتی یک مدت دانشگاه هم تدریس میکردم و واقعا از اینکه خودم رو جل ...

من دقیقا اول عیب خودنو میگم تا دیگران نگن منم خیلی خودمو پایین گرفتم حتی درمقابل خانواده شوهرم خاک ب سرم الان دوساله تردواج کردم دیگه دیر شده نمیتونم درست کنم 

حرفت ب دلم نسشت قسمت اخرش 

پس بذا ی جمله طلایی بگم😂

زندگی قانون بالن هاست..هرچی بالن زندگیتو سنگین میکنه و مانع اوج گرفتنت بندازش پایین..ب همین سادگی

2738
من دقیقا اول عیب خودنو میگم تا دیگران نگن منم خیلی خودمو پایین گرفتم حتی درمقابل خانواده شوهرم خاک ب ...

عیب خودتو بذار تو صندوق دلت...راز خودتو جار میزنی؟؟ن عیب دیگران ب چشت بیاد..ن عیب خودتو بگو

من دقیقا اول عیب خودنو میگم تا دیگران نگن منم خیلی خودمو پایین گرفتم حتی درمقابل خانواده شوهرم خاک ب ...

هیچوقت دیر نیست عزیزم، هیییییچ وقت، به این فکر کن که شما قراره مادر بشی، یک مادر بی اعتمادبنفس نمیتونه یک بچه بااعتمادبنفس بسازه...

هیچوقت دیر نیست عزیزم، هیییییچ وقت، به این فکر کن که شما قراره مادر بشی، یک مادر بی اعتمادبنفس نمیتو ...

مثلا الان چن وقته ذهنم درگیره اینکه چرا مادرشوهرم ده روزه بهم زنگ نزده درحالی ک قبلا ی روز ورمیون زنگ میزد 

استوریش میکنم حرفتو دوستم 

ژان ژان😂😂😍😍

گفتم الویت زندگی خودت باش..منظورم خودبزرگ بینی و خودخواهی نیست...نذار دیگران ناراحتت کنن..رابطه اشتباهو از یجا ب بعد قطع کن..تو ی سری از دوستیا از یجایی ب بعد اونی ک داره سوخت میده تویی..جلوی ضررو ازهرجا بگیری منفعته..ب اسم مهربونی و دل پاکی نذار دیگران ببرنت زیر علامت سوال و تو هیچکاری نکنی

خنگم دیگه ولی تو خانواده سوهرم مثلا منو ب اسم با سیاست میشناسن 

اره دیگه همینجوریه...این برچسبای ته هر قضیه قوزبالاقوزه..تو راهتو انتخاب کن همونو برو..حرف دیگران باد هواس🙄

مثلا الان چن وقته ذهنم درگیره اینکه چرا مادرشوهرم ده روزه بهم زنگ نزده درحالی ک قبلا ی روز ورمیون زن ...

خب نزنه! من توی این جور مواقع وقتی می بینم اذیت میشم اگر از اطرافیان نزدیکم باشن خودم وارد عمل میشم و به طرف زنگ میزنم، اصولا با رک گویی و صحبت، مسائل رو حل میکنم ولی خب بستگی زیادی به طرفت هم داره، خودت باید راهی رو که به آرامشت کمک میکنه پیدا کنی عزیزم