2737
2739
شاید از نظر شما مشکل خاصی نباشه اما ب شدت دارم عذاب میکشم 

ببین دوستم حتی اگه دکترا هم بگیری بازم اعتماد به نفس به دست نمیاری

باید دنبال اعتماد به نفس باشی

البته اینم بگم که تحصیل هم شعور نمیاره که اگه میاورد دوستت این حرفای چیپ رو نمیزذ

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه اینه من میگم از زید پیرهن ساحلیا ساپورت میپوشم راحتم میگه با ستپورت راحتی خوب من شوهرم اجازه ن ...

حالا چ کاریه توضیح بدی چی میپوشی! احتمالا زیاد جلوشون شوهر شوهر میکنی دیگه! ول کن 

منم رفیق ده ساله ام طرد کردم چون فقط ایراد میگرفت زندگی خیلی قشنگ شد

حالا چ کاریه توضیح بدی چی میپوشی! احتمالا زیاد جلوشون شوهر شوهر میکنی دیگه! ول کن  منم رفیق ده ...

نه اصلا اسم شوهرمو نمیارم بخدا چون تا اسم شوهرمو بیارم چ از خوبیش چ از بدیش دعوام میشه با شوهرم 

2731

من دیپلمه هستم همه دوستام مجردن و رشته های آینده دار تحصیل میکنن یا شاغلین و فوق العاده جون جونی هستیم همه چیز به اخلاق دوست بستگی داره اصلن ن حس بد بهم داریم ن حسادت چون واقعا همو دوس داریم بهتره کات کنی

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
بنظرم کلا عکسای که میفرستی خیلی بی مورده خب نفرست

نفرستم مثلا عکسمو گذاشتم پروفایلم اومده اینو میگه یا مثلا قهوه درست کردم استوری کردم خواهرمم تگ کردم با چن تا از دوستام اونجوری گف کلا ذهنمو درگیر کرده دوست دارم ی چیزی بهش بگم ک حد و حدود خودشو بدونه 

نمیتونم اعتماد لنفسمو ببرم بالا بخدا از لحاظ سرم از شون 

منم عین تو بودم...من حرفیو ک باید میزدم زدم...پیجتو پاک کن کلن...یواشکی بیا کسی نشناستت ببین چقد راحت میشی....اوناهم اول آخر ازدواج میکنن..خب تو زودتر ازدواج کردی چ بهتر هم جسمت..هم روحت....وهم روانت...واکثر نیازات ب ی حد نرمال رسیده...ودر حدی ب بلوغ فکری رسیدی درحدی خودتو میشناسی که میتونی ی زندگیو مدیریت کنی وکنار ینفر زندگی کنی عزیزم ب اینا فک کن...ازکجا معلوم اونا دانشجوان بتونن کار پیدا کنن یا ب منجلاب فساد کشیده نشن ب اینا فک کن...بخاطر اونانع چون کنکور سخته برای کسی ک دور بوده از درس ی مدت بخاطر خودت اگه دوس داری ادامه بده مهم تجصیلات نیس مهم هوش هیجانیه

ایلان ماسک امپراطور کارخانه ماشین سازیه تسلاس ولی خودش تحصیلات دبیرستان رو بزور تموم کرده اما میگه تمام دوستام وهمکلاسیام وتمام کارمندای زیر دستم کسایی هستن ک تو دانشگاه بوستون وهاروارد وآکسفورد درس خوندن ولی حقیقت اینه ک رئیس منم وپول دست منه😎😎ب اینا فک کن عزیزم...اوناهم درس خوندن ک درآمد داشنه باشن وگرنه مثلا کی میره ۲۰ سال پزشکی تخصصی بخونه بشه جراح قلب بخاطر پیشرفت علم  وادامه دادن راه مثلا ابوعلی سینای گرامی وخدابیامرز....اگه میتونی درآمد داشته باشی وکار کنی کار کن...

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
2740
نفرستم مثلا عکسمو گذاشتم پروفایلم اومده اینو میگه یا مثلا قهوه درست کردم استوری کردم خواهرمم تگ کردم ...

بنظرم این حرفاش ربطی به دیپلم بودنه تو نداره

بعضیا کلا حرف کلف زنن و واسه هر چیزی یه چیزی میگن

من با دوستایی که حرفایی میزنن که ناراحت میشم کات میکنم

حتی اگه دوست قدیمی باشن

درست زمانی که ناامید میشوی 

فقط پست اولت روخوندم اینوحتما ازمن داشته باش درس چیزی نیست بخاطرچشم وهم چشمی بری دنبالش لباس وطلا وشوهرنیست که چون دیگران دارن منم داشته باشم اگه واقعا علاقه داری برو درغیراینصورت تلف کردن وقت وعمرت هست چون چیزی ازش نخواهی فهمید

چ ربطی ب خانه داریو دانشجویی داره؟؟؟شماها هیچ برتری نسبت ب هم ندارین مگر ب فهم و شعور..ببخشیدا ب دوستای شما میگن گوه خور😂😂😂کسی ک اینجوری رفتار میکنه ی حقارت گنده تو قلبش داره ک دوز توهمشو میبره بالا...عزیزم دوستات یا حسودن یا عقده ای...دوست نیستن قطع ارتباط کن..خودتم دست کم نگیر هرکی ی راهی تو زندگیش پیش میگیره..الان همین دوستات له له شوهر میزنن😂😂😂

دیر اومدم میخام زود برم   غلاف کنید     

عزیزم شما فقط مشکل اعتمادبنفس و خودکم بینی داری! شاید با تحصیل یک مقدار حل بشه ولی بدون که حتی دکتر هم بشی بازهم یک عده هستن که از این حرفها بزنن، منم که ترم اخر دکتری هستم همین مشکل رو با بعضی اطرافیانم دارم! شما باید خودت به خودت اعتماد و اطمینان داشته باشی

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
چ ربطی ب خانه داریو دانشجویی داره؟؟؟شماها هیچ برتری نسبت ب هم ندارین مگر ب فهم و شعور..ببخشیدا ب دوس ...

بخدا دلم نیخواد ناراحتشون کنم ولی بعضی وقتا میگم چرا اونا با حرفاشون مارو میرنجونن اصلا ظرافت دخترونه ندارن حرفای چاله میدونی میگن بهم مثلا من اگه بهشون بگم عزیزم فکر میکنن مسخرشون کردم 

2706