2733
2734

سلام دوستان من چند ساله که به دلیل نامنظم بودن پریودم اکثر دکتر زنان اصفهان رو رفتم و تجربه خودم رو از اونایی که اسمشون تو ذهنم هست رو میگم که شما هم استفاده کنید.

1. دکتر زهرا فتوحی: 4 مریض همزمان میرن داخل مطب و کسی زیاد تحویل نمیگیره شما رو . به شدت تشخیصاشون اشتباه هست و بدون هیچ نیازی من رو فرستاد هیستروسکوپی و بغیر از اعصاب خوردیایی که کشیدم 1 میلیون هم از جیبم رفت.که دکتر بعدی بهم خندید و گفت اصلا چه نیازی بوده بری هیسترو !!! (اصلا توصیه نمیکنم کسی پیش ایشون بره)

2. دکتر علی اکبر طاهریان: مطب فوق العاده بی نظم و شلوغ، منشی گستاخ و بی نظمی که هر دفعه من ساعت 3 میرفتم9 شب از مطبش میرفتم بیرون! 3 مریض همزمان پیش دکتر هستند. تلفن مطب رو جواب نمیدن! دکتری که فقط شما رو به شکل پول میبینه. اصلا دکتر حرف نمیزنه راجع به مشکلتون، بپرسی هم جواب نمیده! سونو داخل مطبش هم از همه جا گرونتره! من یه بار یه 400 تومن تو مطبش دادم فریز شدم و دفعه بعد گفت بیا داخل مطب لاپاراسکوپی اونم 400! من دیگه زیر بار نرفتم چون  اصلا نیازی نبود! برای زایمان هم به شدت زیر میزی بالایی میگیره!

3. دکتر بهمن خانجانی: دکتر خیلی با انصاف و خوبی هستن، مطب خیلی خیلی منظم و آرامی دارند، اما متاسفانه چون دکتر سنشون بالا رفته دیگه حال کار کردن ندارن! خیلی هم رُک حرفشون رو میزنن.

4. دکتر مژگان شرافت: در حال حاضر پیش ایشون میرم. نمیتونم نظرمو کامل بگم چون فقط دو مرتبه رفتم. اما مطب آرام و منظمی دارن. منشی مهربانی دارند. خود خانم دکتر خییلی خیلی مهربان هستند و با دقت به حرفاتون گوش میدن. توضیح کامل راجع به مشکلتون میدن. اولین باری بود که یه دکتر اینقدر برام وقت گذاشت. و تنها ایرادی که دارن اینه که 3 تا مریض همزمان داخل اتاق هستند و کاملا به حرفای شما و دکتر گوش میدن! امیدوارم من از دکتر شرافت نتیجه بگیرم و مشکلم حل بشه. 

به امید شفای همه بیماران 

التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام من ميخوام اقدام كنم براى باردارى 

لطفا كسي هست كه از دكترش راضي باشه بهم معرفى كنيد.

و كسي دكتر ندا مقتدرى ميشناسه ؟خوب هست ؟ و يا دكتر مرجان حقيقت ؟

كدوم از اين دو نفر خوب هستن؟

سلام به همه شکایت از دکتر ویدا رضوی ، اصفهان چند هفته پیش جنین 21 هفته ی من به خاطر اشتباه بسیار ...

عزیزم ایشالا که دوباره باردار میشی.ولی ای کاش از شکایت منصرف نمیشدی.دادستان حرف درستی نزده.همه رو با همین صحبتا منصرف میکنن که این دکترا انقدر معروف شدن و اشتباهشون رو بارها و بارها تکرار میکنن خودت میگی کلی از اشتباهاتش شنیدی ولی دیگه دیر بوده چه فایده.اگه همه ی اون آدما بجای تعریف خالی درست و حسابی شکایت کرده بودن حالا این خانم دکتر حداقل چندبار مطبش پلمپ شده بود و خیلیا میفهمیدن بعدشم حواسشو جمع میکرد.اما من جای تو نیستم و به تصمیمت احترام میزارم .با آرزوی صحت و سلامت و دلخوشی برای خودت و بچه آیندت

سلام پریوش جون ... من واسه دخترم خیلی دکتر عوض کردم هم اینکه همه ی اشنایانم را بررسی کردم بهت توصیه ...

سلام.با ذکتر مباشریان مشکل دیگه ای هم داشتین؟   آخه ما کللل فامیل پیش مباشریان رفتن تا حالا کسی ناراضی نبوده.از جمله خواهر خودم که خیلی ضعیف و سوسوله.پیشش هم فریز کرد هم کورتاژ هم زایمان.ولی از همه چیز خیلی راضی بود.گفتم از شما بیشتر بپرسم برا خودم تجربه بشه

2740
سلام پریوش جون ... من واسه دخترم خیلی دکتر عوض کردم هم اینکه همه ی اشنایانم را بررسی کردم بهت توصیه ...

راستی از دکترایی که اسم بردین خانجانی افتضااااحه.نمیدونم قبلا چجوری بوده که انقدر اسم در کرده.کاشکی دیگه حالا خودشو بازنشسته میکرد.یکی از فامیل با اینکه خیلی جوونه رفت پیشش تو کیلینیک خانواده رحمشو دراورد.بعد از مرخص شدن وضعیت خیلی بدی داشت.مراجعه هم کردن گفت نقاحته بعد جراحیه چیزی نیست و... بعدش شکمش بزرگ شد و تب وحشتناک و مجددا بستری شد بقدری حالش بد بود که همه براش گریه میکردن.مایع شکمو خالی کردن دادن آزمایش ادرار بود.خانجانی حین عمل دراوردن رحم لوله ی ادرارو سوراخ کرده.جالبه که خیلی ام بداخلاق بود و اصلا خوب جواب نمیداد.دوباره بردن اتاق عمل لوله تخلیه گذاشتن بعدم با لوله فرستادن خونه.بیشتر از یک ماه بستری بود خیلی درد کشید.با این هزینه های سنگین و تو خونه هم دو تا بچه مدرسه ای داره..حالام با لوله تو خونس.وضعیت جسمیش بهتر بشه دوباره باید بره عمل که دربیارن.

خانمها پیش هر کس میرین پیش دکتر فرشته حقیقت به هیچ عنوان نرید به هر کی هم رسیدید بگین بلایی سر من آو ...

خدا خیرت بده که اومدی گفتی.آخی خیلی ناراحت شدم.حتی خوندنش هم دردناک بود.وای که چی کشیدی... پیگیر شکایتت باش.ایشالا خدا عوضشو بهت بده و در کمال سلامت و آرامش نی نی دار بشی

سلام خانمهای اصفهانی عزیز. کسی پزشک سنتی خوب در اصفهان سراغ نداره واسه رفع مشکلات زنانه و بارداری؟ 9 ...

سلام عزیزم

من یکی سراغ دارم کارشون خیلی خوبن

اگه هنوز نتیجه ندیدی، بگو تا آدرس و شماره بهت بدم

خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...

دوستان دکتر زنانی که ترجیحا زن باشه، یکی یکی و با دقت مریضاشو ببینه، اهل دارو دادن زیاد نباشه که هربار میری کلی قرص و دارو شیمیایی بنویسه، ترجیحش زایمان طبیعی باشه، خوش اخلاق و مومن باشه کسی سراغ نداره؟

یه دوستام دکتر اخوان رو معرفی کردن، همینجور بود ولی متاسفانه دیگه نیستن که برم پیششون، و دنبال دکتر میگردم
خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...
دوستان دکتر زنانی که ترجیحا زن باشه، یکی یکی و با دقت مریضاشو ببینه، اهل دارو دادن زیاد نباشه که هرب ...

من پیش نوشین جهرمی زاده میرم یکی یکی میفرسته تو. سونووداره نوبت دهیش خوبه. نوبت تلفنیش یکماهس ولی حضوری صبح ساعت ۱۰ بری برای عصر ساعت۶ وقت میده و خیلی زمانبندی خوبه اصلا معطلی نداری. ج ازمایشا رو دقیق میبینه . تادحالا که خوب بوده. در مورد زایمان هم گلم الان خودت بخای هم سزارین نمیکننن. طبیعی اجباری شده. پس خیالت راحت!