2733
2739
عنوان

بیمارستان مادر یزد

5582 بازدید | 18 پست

سلام خانوما . کسی شوهرش بیمارستان مادر یزد آزمایش اسپرم داده ؟ آخه من تاحالا شوهرم شهر خودمون آزمایش اسپرم میداد همیشه مشکل داشت و مورفولوژیش پایین بود و دارو مصرف میکرد . دوهفته پیش رفتیم یزد اونجا آزمایش داد ، آزمایشش سالمه سالمه 😑 . هنوز تو شُکم . به نظرتون قابل اعتماد هست ؟

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکتر افلاطونیان خیلی تو یزد معروفه برای درمان نازایی میتونید برید پیشش 

اتفقا پیش دکتر افلاطونیان رفتم . تاحالا مشکل از شوهرم بود ولی اونجا که آزمایش داد سالم بود دیگه دکتر افلاطونیان خودم رو لاپاراسکوپی کرد . الان ۱۱ روز از عمل میگذره گفت تا۳ ماه باید باردار بشی اگه نشدی بیا ای وی اف . الان موندم چرا جواب آزمایش شوهرم اونجا با شهر خودمون زمین تا آسمون فرق میکنه

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.

میگم نکنه اشتباهی تو آزمایشش شده باشه

اونا کارشون همینه، حتما تو شهرتون اشتباه کردن، دیگر جایی رو که دکتر افلاطونیان قبول داره بهش شک نکن

مرسی گلم هنوز تو شُکم 😂😂😂 باورم نمیشه

2740
اتفقا پیش دکتر افلاطونیان رفتم . تاحالا مشکل از شوهرم بود ولی اونجا که آزمایش داد سالم بود دیگه دکتر ...

خوب شاید شهر خودتون اشتباه کردن اگه پیش افلاطونیان رفتی که خیالت راحت باشه اول امیدت به خدا باشه بعدم دکتر افلاطونیان اگر امر خدا به بچه دار نشدنتون باشه خدای نکرده که هرکار کنید نمیشه اما اگر مقدر بود شک نکنید دکتر کارش درسته

خوب شاید شهر خودتون اشتباه کردن اگه پیش افلاطونیان رفتی که خیالت راحت باشه اول امیدت به خدا باشه بعد ...

دعا کنید برام ۳ ماه فرصت بارداری طبیعی دارم بعدش اگه نشد باید برم ای وی اف ‌‌. دعا کنید خدا تو این ۳ ماه به هم بچه بده 

اتفقا پیش دکتر افلاطونیان رفتم . تاحالا مشکل از شوهرم بود ولی اونجا که آزمایش داد سالم بود دیگه دکتر ...

سلام دوست عزیز.ببخشید شما چه جوری نوبت گرفتین از دکتر؟ میشه راهنمایی کنید؟ آزمایشا و سونوهای شهرهای دیگه رو قبول دارن یا همه آزمایشا مجدد باید انجام شه؟ 

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
سلام دوستدعزیز شما چکار کردید ؟ ای وی اف شدید؟

سلام عزیزم. نه من ماه اول که رفتم پیش دکتر افلاطونیان فولی خوب داشتم، گفت برو اگه باردار نشدی بیا لاپاراسکوپی که لوله ها بررسی شن و کیستا کوتر. ماه بعد رفتم لاپارا و کوتر انجام دادم لوله هام باز بود خداروشکر. 

بعد دارو دادن، تا3ماه گفتن احتمال بارداری  زیاد هست. این ماه ماه سومه اگه باردار نشم باید مجدد برم ببینم چکار باید کنم

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
2706