2737
2734
عنوان

با اینکه ۱۶ سالمه زیرچشمام خیلی سیاهه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم کم خونم مدام سرم توگوشی و کتابه شبام ۱۲ میخوام ابم ی لیوانم نمیخورم 😣 

من چند روزه میرم جلو اینه میترسم از خودم😒

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
اسی من ی سال ازت کوچیکترم

ع 😍😍😍 😘😘😘ازدواج کردی ؟

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

ببین باید آزمایش بدی ممکنه از معده یا کلیه ،کم خونی باشه. دارو میدن خوب میشه. البته اگر ژنتیکی نباشه. ضد آفتاب مخصوص دور چشم هم بزن اونم تاثیر داره. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2738
میدونم ولی بیشتر اونایی که سیاهی دارن از عوارض خودارضایی

منم زیر چشمام اکثرا گود و کبوده

پس به همین دلیل حتما خودارضایی میکنم

لابد هرکی که زیر چشماش اینطور باشه رو با خودتون قضاوت میکنید که اینم خودارضایی میکنه

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...
منم زیر چشمام اکثرا گود و کبوده پس به همین دلیل حتما خودارضایی میکنم لابد هرکی که زیر چشماش اینطور ...

منم زیر چشمام اونطوره😐😐😐

همشم بخاطر کم خابی زیادو بازی زیااااد با گوشی شده😕

مردم چ چیزا ک نمیگن

به همین سوی چراغ قسم کاربر قدیمی ام😃والا بوخودا   تیکر بارداریم نیست
منم زیر چشمام اکثرا گود و کبوده پس به همین دلیل حتما خودارضایی میکنم لابد هرکی که زیر چشماش اینطور ...

نه خانم چه اصرار داری حرفتو به کرسی بشونی. من گفتم بیشتر عوارض اینه و دلیل هم نمیشه بی جا بگید من این کارو میکنم

فقط در موردش خوندم خانوم 😑😑😑😑😑😑😑

2706