2733
2734
صبح خانومه شوهرش ایدز داشت و معتاد بود بچه داشت تازه دنبال گهواره بود و پول میخواست از بقیه یکی نیست ...

یا خدا

یعنی راست میگفت؟!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه دل وجراتی دارین تواین وضعیت که مملکت رو هواست بچه میارین

وضع مملکت ما کی خوب بوده که حالا خوب باشه.دهه شصتی ها همه بچه های زمان جنگ هستن ،اگه به اینا بود که دهه شصت کسی نباید بچه میاورد

یا خدا یعنی راست میگفت؟!

من رفتم بقیه تاپیکاشم خوندم اره راست میگفت تو یه اتاق زندگی میکرد و شوهرشم ایدزی جالب اینکه میدونست شوهرش ایدز داره ولی باهاش ازدواج کرده بود یعنی یه ادم اینقدر احمق میشه خودش به درک بچش چه گناهی داره تو دست و مای این جور ادمهای کوتاه بین 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2731
شکرخدا از این مشکلات نداریم. فقط دیگه مثل قبل حال و حوصله ندارم.پسرمم بچه ی آرومی هست از اون شلوغ ه ...

الحمدالله.

خب عزیزم حوصله‌ی شما به عنوان مادری که قراره نه ماه بارداری شرایط سخت ویار بعدش زایمان و نگهداری نوزادو رسیدگی به خانواده و.... انجام بده خییییللللیییی مهمه 

به نظرم با مشاور هم صحبت کن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
شرابط اونارو با ایرانی ها نسنج عزیزم..وضعیت گل وبلبل بود منم ۳تا می اوردم..دخترترامپ اونقدرداره که ب ...

البته تو ایران هنوز جا نیفتاده . میبینی طرف هیچ مدل مشکل مالی نداره . ولی یه دونه بچه داره . و همش داره با سر و صورتش بازی میکنه . بوتاکس . آر اف . عمل دماغ  پروتز . ساکشن ..............اصلن به این فکر نمیکنه که خانواده ی بزرگی داشته باشه . 

نمیدونم چرا اینجا اینجوریه ؟ 

من رفتم بقیه تاپیکاشم خوندم اره راست میگفت تو یه اتاق زندگی میکرد و شوهرشم ایدزی جالب اینکه میدونست ...

یا خدا

ولقعا ادم هنگ میکنه گاهی هیچی به ذهنش نمی‌رسه بگه

حالا خودت ازدواج کردی و تو یه اتاق زندگی میکنی 

دیگه بچه واسه چیه؟؟؟؟!!!!!!

2740
یا خدا ولقعا ادم هنگ میکنه گاهی هیچی به ذهنش نمی‌رسه بگه حالا خودت ازدواج کردی و تو یه اتاق زند ...

بیخیال اون بحث بشین تو روخدا.

بگین من چیا رو در نظر بگیرم؟ تا بتونم تصمیم بگیرم

وضع مملکت ما کی خوب بوده که حالا خوب باشه.دهه شصتی ها همه بچه های زمان جنگ هستن ،اگه به اینا بود که ...

👏👏👏👏👏👏👏👏

امروز داشتم عکسهای دیوید بکهام و زنش رو میدیدم.  چه لذتی بردم چهار تابچه ............حالا تازه ...

عزیزم اونا پولدارن ۱۰۰ تا بچه ام بیازن هزینه بچه ها پرستارشون و حتی دکتر زیباییشونم دارن منم زنش بودم ۹ قلو میاوردم 😂😂

بیخیال اون بحث بشین تو روخدا. بگین من چیا رو در نظر بگیرم؟ تا بتونم تصمیم بگیرم

عزیزم گفتم که 

وقتی الحمدالله مشکل اقتصادی ندارین خانواده هم سالم و گرمین باز هم شکر خدا 

رو خودت کار کن هروقت حس کردی از نظر روانی میتونی تمام اون کارهارو انجام بدی 

چه عالی که جمعتون چهارنفره بشه😍😍😍😍😍