2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
5 ساله ازدواج کردیم. یه پسر دارم 3سال و نیمه. پسرمو خیلی زود باردار شدم،همون سال اول ازدواجمون.

من ک الان باردارم اونقدر حالم بده ک اصلا نمیخوام دومی رو بیارم.ولی واقعا تک فرزندی هم یه مشکله

باور کن این یه موضوع کاملا شخصیه که خودتون با توجه به اوضاع اقتصادی و شرایط روحی خودت و همسرت باید د ...

صبح خانومه شوهرش ایدز داشت و معتاد بود بچه داشت تازه دنبال گهواره بود و پول میخواست از بقیه یکی نیست بگه خر احمق خودت که بدبختی چرا بچه میاری اونو بدبخت کنی 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

معمولا زوج هایی که از با هم بودن لذت میبرن .و احساس خوشبختی میکنن باید خیلی بچه بیارن . 

من تو خط سومی هستم ولی مثل اینکه نازا شدم . سه بار آزاد گذاشتم نگرفته . در حالی که تو قبلی ها از کنارم رد میشد حامله میشدم . 

2740
باور کن این یه موضوع کاملا شخصیه که خودتون با توجه به اوضاع اقتصادی و شرایط روحی خودت و همسرت باید د ...

شکرخدا از این مشکلات نداریم.

فقط دیگه مثل قبل حال و حوصله ندارم.پسرمم بچه ی آرومی هست از اون شلوغ ها نیست.

دوست دارم برم دنبال هیجان،سر کار،مسافرت و...نه بچه داری...

از یه طرفم پسرم خیلی تنهاست خیلی،یه دونه همبازی نداره.

همسرم میگه بزرگ بشه حتما میگه چرا داداش یا آبجی ندارم

چه دل وجراتی دارین تواین وضعیت که مملکت رو هواست بچه میارین

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
دختر ترامپ رو دیدین ؟؟؟ با سه تا بچه ی قد و نیم قد ؟؟؟؟ 

شرابط اونارو با ایرانی ها نسنج عزیزم..وضعیت گل وبلبل بود منم ۳تا می اوردم..دخترترامپ اونقدرداره که بچه ها ونوه ها ونتیجه هاش بخورن بخوابن بازم جاداره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم