2737
2739
عنوان

باورم نمیشه..باردارشدم باوجوداندومتریوز

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 70 پست
چه داروهایی مصرف کردین٫ دکتر کجا رفتین من که رسما دارم دق میکنم

بیشتر دم نوش بود. با ی سری قرص گیاهی 

من پیش دکتر روازاده رفتم 

تو نت اطلاعات مطبش هست

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ذخیره تخمدانت چنده مگه ؟؟؟

دوبار آز دادم یکبار نیم یکبار یک و هشت دهم

هفته پیش برای بار اول پانکچر شدم سه تا تخمک ازم گرفتن گفتن کیفیتش خوبه اما یه جنین بی کیفیت تشکیل شد که فعلا اون انتقال دادم اما امیدی بهش ندارم

البته من همسرمم مشکل مورفو دارع

دوبار آز دادم یکبار نیم یکبار یک و هشت دهم هفته پیش برای بار اول پانکچر شدم سه تا تخمک ازم گرفتن گف ...

اصلا اقدامتو. ول نکن 

دکتر. سنتی ب من گفت تا وقتی ک کسی پرویید.میشه این حرف احمقانستک  ذخیره تخمدانش کمهفقط خودتو شوهرت گرمی بخور. و ب این حرف دکترا نکن الان زوده برا ای وی اف  

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2740
ممنون عزیزم من شبانه روزم شده اشک و آه دارم داغون میشم از غصه

_*برای باردار شدن و تنظیم پریود:*_

👇👇👇 هسته خرما رو دربیارید. خرما رو بذارید تو ماهیتابه با دوسه قاشق روغن زیتون بعد یکی دودقیقه رو گاز با شعله کم تفت بدید تا جایی که نرم بشه خرما بعد سیاه دونه رو اضافه بشه بازم یه تفت کوچولو و خاموش کنید؛ هرروز یه قاشق غذا خوری میل بشه.

🔴برا هر نیم کیلو خرما؛نصف لیوان سیاه دونه

*برای  درمان تنبلی و فیبروم و انواع کیست (تخمدان ،سینه و...) و انواع مشکلات هورمونی مانند کم کاری و پرکاری تیرویید پرولاکتین بالا :

*👇👇👇 نصف لیوان عسل با نصف لیوان سیاه دونه رو قاطی کنید ّهرروز صبح ناشتا یه قاشق مربا خوری استفاده بشه. 🔷دستور دوسین(عسل و سیاه دونه) درمان عفونت زنانه هم می باشد. چون سیاه دانه عفونت زدای بسیار قوی است... کلا برای تخلیه رحم و تخمدان از آلودگی ها بسیار مفید است. ☝🏻روزانه یک *پیاز خام* حتما خورده بشه.البته برای آنهایی که طالب فرزند هستن.

📛یک نکته مهم اینکه ☝🏻 _حتما ده روز قبل از پریود بعد، خوردن سیاه دونه قطع بشه چون گرمیه و اگه بچه باشه باعث سقط میشه.

_ 🔻 *_یعنی از اولین روز پریود باید میل شود تا روز بیستم_* 💭سیاه دانه سالم باشه و آسیاب نکنید🖐🏻

☑😃👌🏻دستور خرما و سیاه دونه برای درمان نازایی ناشی از واریکوسل و مشکلات و ضعف اسپرم مردان نیز موثر می باشد.و خیلیا بدون عمل واریکوسل توانسته اند بچه دار شوند.چندین نمونه هم بودن با اسپرم صفر ... حادترین موردی که نتیجه گرفتن با این دستور زوجی بعد از ۲۲ سال نازایی و خانم تک لوله و اقا با اسپرم صفر پس امیدوار باشین این دستور معجزه کرده😯👏 و تا به حال هرکسی که طبق این دستور عمل کرده به لطف  و استعانت الهی به نتیجه رسیده🤔

*پیامبر ص:* سیاه دانه درمان همه ی بیماریهاست جز مرگ.

🔴❌ *در زمان مصرف این معجون؛حتما باید داروهای هورمونی قطع شود تا نتیجه بخش باشد.و استفاده ی همزمان باعث بی نتیجه ماندن هردو  درمان میشه...* _*حتما هم خانم هم آقا باهم این دستور رو انجام بدن حتی اگه مشکلی ندارن_ و من الله توفیق التماس دعا🤲🏻🌹 تنظیم کننده : زهرا.س

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

حتما کنار این دستور که انجام میدید لبنیات محلی به خصوص شیر و ماست مصرف بشه هروز عرق کاسنی خورده بشه روزی یه دونه خیار خورده بشه

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

🔻🔻🔻🔻🔻🔻

*بعد نزدیکی حتما دوسه ساعت به پهلو بخوابید*

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

_*برای رفع عفونت‌وخارش واژن*

_ جوش شیرین بزن  به سطح واژن

و بعر نیم ساعت بشور

اگه عفونت داشته باشی میسوزه

ولی اگه نداشته باشی نمیسوزه

پس هرموقع سوزش ایجاد نکرد یعنی عفونت خوب شده

یا میتونید

اویشن بجوشونید صاف کنید  بریزید تو تشت با چند قطره بتادین و اب گرم

یه ربع بشینید توش

یا

نمک دریا حل کنید با ابگرم‌بشین‌ید توش

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
ممنون عزیزم من شبانه روزم شده اشک و آه دارم داغون میشم از غصه

عزیزم برااین دستورتو واتساپـ گروه داریم هرماه چندتاباردار داریم بامشکلات حاد هم باردارشدن اگه خواستی شماره بده بگم مدیر اددتون کنه

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
عه!!من اولین چیزی ک پزشکم گفت این بود که‌برو اقدام کن من یکسال پیش متوجه شدم ولی تادوماه پیش اقدام ...

میدونم تاپیکت مال قبلا هست ولی منم مشکل اندومتریوز دارم قبلا هم یه سقط بی دلیل داشتم. کیست من تو تخمدان راسته و بیست میلیمتره دکترم گفته عمل ولی شوهرم اجازه عمل نمیده یادمه ماهی که زالو درمانی کردم منم باردار دم ولی متاسفانه سقط شد.

میخواستم بپرسم زالو درمانی واقعا موثر بوده؟! و برای باردار شدنت هیچ راه درمانی رو نرفتی امپول و قرص اینا

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
2706