2737
2739
عنوان

باورم نمیشه..باردارشدم باوجوداندومتریوز

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ینی انقد زود نشون میده؟ من یه روز قبل موعدم رابطه محافظت نشده داشتم الان ۱هفته س از موعد پریم ...

ولی شما گفتی یه روز قبل موعدرابطه داشتی پس احتمال بارداری کمه

2728
دکترت اجازه داد باردار شی منم کیست اندو ۷سانتی دارم گفت اول درمانش کن بعد باردار شو

سلام ، به خاطر اینکه تو بارداری درمان نداره، و ممکنه اذیتتون کنه

اول درمانش کنین، منم کیست دارم همین اندازه، باردارم، بعضی میگن رفع شده تو بارداری براشون، ولی بعضی میگن بزرگتر شده، تا تو بارداری یا موقع زایمان سزارین برمیدارن، ان شاالله از من رفع شه، همچنین استاتر عزیز

شما هم اول اونو درمان کنین، درمان نشه مثل این میمونه با خونه نامرتب مهمون بیاد، ولی رفع شه انگار خونه مرتب هست و نی نی مهمان وجودتون میشه☺

برای سلامتی و تعجیل در ظهور صاحبمون...
سلام ، به خاطر اینکه تو بارداری درمان نداره، و ممکنه اذیتتون کنه اول درمانش کنین، منم کیست دارم همی ...

پزشکا به من گفتن اگه بارداربشی درمان میشه خودش

اصلاامکان اینکه بزرگترشه وجودنداره

2738
عزیزم بهتون پیشنهادزالودرمانی وخوردن دوسین میدم خیلی احتمال جواب‌گرفتن بالاست

دوسین از کجا تهیه کردی

بالاخره منم مامان شدم 🤲🙏بعد ۳ سال انتظار روز رحلت حضرت محمد بی بی چکم مثبت شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰ صدای قلبشو شنیدم ❤❤❤ مهرسانا جونم با اومدنت دنیای منو بابایی رو رنگی کردی❤❤❤تاریخ تولد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
خودم درست کردم

عسل سیاه دونه را به چه مقدار مخلوط کنم

بالاخره منم مامان شدم 🤲🙏بعد ۳ سال انتظار روز رحلت حضرت محمد بی بی چکم مثبت شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰ صدای قلبشو شنیدم ❤❤❤ مهرسانا جونم با اومدنت دنیای منو بابایی رو رنگی کردی❤❤❤تاریخ تولد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
2706