2737
2734
عنوان

چندش ترین تاپیکی که دیدین چی بوده؟؟😷(jast for fun)

| مشاهده متن کامل بحث + 4488 بازدید | 229 پست
وا مگه ادرارو بریزی رو شکرو قند میشه فهمید بارداری 😖😖چه چیزایی ادم میشنوه شاخ درمیاره😷

امتحان نکنی😂😂😂😂😂😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
من نمیفهمم ملت چه اصراری دارن واسه کشف بارداریشون تو همه چیز دسشویی میکنن.یه بی بی چک ۳تومنه قیمتش😐

خخخخخخخخخخخخخ به روش های سنتی بیشتر اعتقاد دارن😂😂😂😂جالب اینجاس که همش جیش میکنن همه جا

خب یه کاردیگه کنین

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه تاپیکای حال بهم زنی بوداااا😷چجوری ناهار بخوریم حالا😐

تف😂😂😂😂😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2728
چه تاپیکای حال بهم زنی بوداااا😷چجوری ناهار بخوریم حالا😐

خودم ظرف میوم دستنخورده موند والا😐

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

چند وقت پیشم یه دختره دیگه میگفت منو شوهرم نامزدیم شوهرم شبا حال نداره پاشه بره دستشویی یه بطری کنارش داره شبا تو اون ادرار میکنه،همه بهش فحش دادن تاپیکشم ترکوندن😂😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2738
نمیدونم گفتین یا نه  شوهر- روزنامه- وسط هال -💩 شوهر _اتاق پرو_جیش شوهر_ بطری_وسط خونه_جی ...

😂😂😂😂

نه منم نمیدونستم بعضیا اینجوری تحریک میشن ولی یه چیزی دیدم که فهمیدم واقعا مریض جنسین

من نمیفهمم ملت چه اصراری دارن واسه کشف بارداریشون تو همه چیز دسشویی میکنن.یه بی بی چک ۳تومنه قیمتش😐

اره واقعااااا....

چیز شیرین میبینم از قبیل قندو شکر جیغ میزنم😂

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
خودم ظرف میوم دستنخورده موند والا😐

من غصه ناهارو دارم فقط😶

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
چند وقت پیشم یه دختره دیگه میگفت منو شوهرم نامزدیم شوهرم شبا حال نداره پاشه بره دستشویی یه بطری کنار ...

اه اه اه

نه بابا انقدر دیوونه نیستم😂😂😂😂بی بی چکو مگه خدا ازمون گرفتم خخخخ

شوخی میکنم

مردم از خنده

دیشب کلا نخوابیدم