2733
2734
عنوان

مادر شوهر زرنگ و پرروووووو

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 89 پست

من هرچی با شوهرم دعوا کردم فایده نداشت گفت خواهرام دوست دارند با ما بیاند خرید  فقط پشیمونم همون روز همه چیز نخریدم شوهرم می گفت بعدا دوباره برات می خرم و دیگه هم نخرید

دست خدا بالاتر از همه دست هاست
خب نزار کسی بدونه قراره چیکار کنی 

لعنت ب من ب جاریم گفتم اونم گذاشته کف دسش 😭😭😭 اعصابم خیلی خورد 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا راست میگی دو هفته اس میخاد بره از عمد انداخته اون روزی ک من برم مشهد خدا ازش نگذره انقد ...

چرا بیخودی بزرگش میکنی اونو بزار مطب دکتر خودت و همسرت برین خرید . تو خیام ۱۱ مزون شاپرک برو واقعااا شیکه لباساش 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2728
 شوهرم میگه میبرمش خونه داییم میزارم ولی مادر شوهرم عشق خرید ینی مطمئنم اون وز میگه منم خرید دا ...

یواشکی زنگ بزنین ، اوف چ حرص دراره ، چرا متوجه نیستن گاهی جدپوونا دوس دارن تنهایی برن بیرون.......اگ ی وقتی رفتین هم خود هر چی خواسی بخر اصلا محلش نزار ......زیاد تحویلش نگیر

زودتر برو خريداتو كن.البته اگه زياد دور نيستي انروزم الكي برو چيزاي ارزون بردار

لباس مجلسیه ک کم کم میشه ۲ میلیون بعد مادر شوهرم رای شوهرمو میزنه ک برو پارچه بگیر و فلان کن میشناسمش مث کف دستم واس همین خیلی جوش میزنم 

2740
نباید برنامتو بهشون میگفتی حالا هم چاره ای نیس هر چی گفت شما خریدتو بکن اونقدرم تو بازار بگردون تا ه ...

ب خدا عید از صب تا شب گردوندمش ک دفه دیگه نیاد ولی این بشر زرنگ تر از این حرفاس این دفه ام میخاد بیاد

شوهرم میگه میبرمش خونه داییم میزارم ولی مادر شوهرم عشق خرید ینی مطمئنم اون وز میگه منم خرید دا ...

ولا منم اول عروسیم همچین مشکلی با مادر شوهرم داشتم کافی بود دست بذار رو ی چیز بخرم اونم میخرید البته از جیب شوهرم .....بعد دیگه تصمیم گرفت وقتی باهام هست اصلا خرید نکنم ....یا تو پاساژ قالش میذاشتم مثلا اگه اون طبقه اول بود ما میرفتیم طبقه دوم خرید میکردیم 

لباس مجلسیه ک کم کم میشه ۲ میلیون بعد مادر شوهرم رای شوهرمو میزنه ک برو پارچه بگیر و فلان کن م ...

تو هم خیلی ساده ای‌ها ، زیر بار نرو ، بگو من قراره بپوشم خودمم نظر میدم

پول دوخت و پارچه که بیشتر میشه

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

حالا ما یه اشنایی داشتیم چند سال پیش که هنوز انقدر فکرا باز نبود راجع به خیلی از موارد نمیشد صحبت کرد حتی تو جمع خانم ها -این اشنای ما بچه دار نمیشد پیش یه دکتر خوب با هزار زوربلا وقت گرفت موقع رفتن مادرشوهرش گفت بریم بیچاره گفت دکتر زنان یه سوالی میپرسن من حتی مادر و خواهر خودم هم نبردم بالاخره مادر شوهره رفت -ولی دکتر حالشو گرفت گفت میشه من با بیمارم تنها باشم -حالا شمام شاید فروشنده بگه میشه من با خریدار تنها باشم   

فقط لطف خدا
 واقعا راست میگی دو هفته اس میخاد بره از عمد انداخته اون روزی ک من برم مشهد خدا ازش نگذره انقد ...

عین مادرشوهر من اما اینبار که میرفتیم لباس بخریم واسه هرپسی شوهرم دوبار پیچوندش خریدامو کردم حالا امروز میرم شلوار بخرم دیگه موفق نشدیم 😂😂😂

لعنت ب من ب جاریم گفتم اونم گذاشته کف دسش 😭😭😭 اعصابم خیلی خورد 

دویت عزیزم خیلی خیلی بی تجربه هستی و داری پشت سرهم دست گل آب میدی.. خیلی برات واجبه رفتن پیش یه مشاور و اینکه ازش بخوای سیاست های زندگی مشترک و رفتار با خانواده ی همسر رو یادت بده. حتی اگر شده از خریدت بزن ولی برای این هزینه کن.

آخه دختر خوب آدم میره بدِ مادرشوهرشو به جاریش میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2706