2726
عنوان

مادر شوهر زرنگ و پرروووووو

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 89 پست
تو هرکاری کنی هر نقشه ایی که بریزی اون باز میاد😜😂

واقعا راست میگی دو هفته اس میخاد بره از عمد انداخته اون روزی ک من برم مشهد خدا ازش نگذره انقد جوشم میده 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

خب چراز قبل بهش گفتین میرین اونجا خرید 

همون روز لباس بپوشین بگین ما رفتیم تعارف هم نکنین بهش

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هرکاری کنی هر نقشه ایی که بریزی اون باز میاد😜😂

دقیقا😂

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2728

بزار بیاد اما اصلا بهش کاری نداشته باش، هرچی دوست داری بخر تا بفهمه اومدنش فایده نداره

وقتی میره دکتر تو خریدات رو کن ، 

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

بگو مشهد خیییییلی گرمه ممکنه گرمازده شی تواین سن و سال برات خوب نیس😂 هم‌منظورتو میفهمه هم کفری میشه

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
شوهرت باید بهش بگه 

شوهرم میگه میبرمش خونه داییم میزارم ولی مادر شوهرم عشق خرید ینی مطمئنم اون وز میگه منم خرید دارم بعد اگ بگه خرید دارم میخای ب زور بگی میبرمت خونه دایی 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

من جای شما بودم اون روز،می‌رفتیم خرید نمیکردم ایشون که کارشو انجام میداد دیگه بهونه نداست فرداش یا چندروز بعد میرفتم 

اما چرا هرکاری میخوایید انجام بدین خانواده‌ی همسرتون خبر دارن 

اخه خرید دیگه چیزی نیست که بخوایی به اونا بگی

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

نمیشه تا وقتی تو مطب دکتر هست خرید کنی-بعدشم به نظر من هرچی دوست داری بخر والا-البته من خودم هم نمیتونم معذب میشم کسی بتهتم باشه هی بخواد نظر بده-اون روز بگو پریود شدم حالا معلوم نیست کی برم

فقط لطف خدا
2706