2733
2734
عنوان

مادر شوهر زرنگ و پرروووووو

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 89 پست
استارتر ب نظرم اون روز خودتو بزن ب مریضی و اه و ناله کن بزار شوهرت مادرش و ببره حالا بعدا مجبوره تنه ...

اینم میشه برنامه بریزم اون روزشو مشخص کنه ک میخاد بره مشهد بعد خودمو ب مریضی بزنم دو سه روز بعدش یا نهایت یه هفته بعد برم  اونجوری بهونه ام نداره ک بره دکتر و بخاد با ما بیاد 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
 باشه فردا شب میرم خونش بهش میگم خاله هامم قراره خرید کنن شاید نخوان بیینه اون اینا چی میخرن&nb ...

بنطر من خیلی راحت با خونسردی مطرح کن بگو ما چند نفریم میریم خرید با ما بیاید تو راه خسته میشید شاید خریدمون ۴ یا ۳ساعت طول بکشه بگو نمیتونم ب بقیه بگم خرید نکنین مادرشوهرم خسته است میگن میخواستی نیاریش .ب شوهرتم اول بگو 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینم میشه برنامه بریزم اون روزشو مشخص کنه ک میخاد بره مشهد بعد خودمو ب مریضی بزنم دو سه روز بع ...

اره فکرخوبیه نه سیخ میسوزه نه کباب

ماکه در سایه ی خورشید 🌞معذب بودیم، چشممان کور سزاوار همین شب بودیم🌚
طفلی شوهرتم‌ فک کنم مونده وسط چیکارکنه 

اره دقیقا  وقتی  خانواده ادم منطق نداشته باشه درک نکنه ک شاید با من راحت نیستن واس خرید همین میشه  من میخاستم برم سرکار واس مصاحبه کاریم پاشد اومد داخل انقد اون روز من جوش زدم ک حد نداشت باز خرید یه کاریش میکنم 

2731
بنطر من خیلی راحت با خونسردی مطرح کن بگو ما چند نفریم میریم خرید با ما بیاید تو راه خسته میشید شاید ...

اوکی حله مرسی عزیزم  

آخه چرا از تصمیمت بهش گفتی اگر اومد به خودت یاد بده در مقابل اظهار نظراش با سیاست جواب بدی طوری که ن ...

درست میگی من اصلا سیاست ندارم واس همینم همیشه در عذابم 

2738

از نیشابور که راهی نیس حالا بیا با شوهرت شرط کن هر چی از خریدت موند دوباره بیاردت تو بازارم هر چی مار شوهرت گفت فقط سر تکون بده 

اصلا میخوای بیا بزارش خونه ما من سرشو گرم میکنم

اره دقیقا  وقتی  خانواده ادم منطق نداشته باشه درک نکنه ک شاید با من راحت نیستن واس خ ...

وااااااااااااااا😮واسه مصاحبه؟؟؟؟😲چرا اخه؟باچه توضیحی اومد؟؟

ماکه در سایه ی خورشید 🌞معذب بودیم، چشممان کور سزاوار همین شب بودیم🌚
وااااااااااااااا😮واسه مصاحبه؟؟؟؟😲چرا اخه؟باچه توضیحی اومد؟؟

چون پرروعه:/  با نا اومد یهو از ماشین پیاده شد اومد داخل :/

از نیشابور که راهی نیس حالا بیا با شوهرت شرط کن هر چی از خریدت موند دوباره بیاردت تو بازارم هر چی ما ...

قربونت بشم عزیز دلم چقد مهربونی فدات بشم 

اون نمیاد ک 

بعدشم فعلا ب شوهرم گفتم اگ موافقت کنه خودش ب مادرش بگه  اگ اینکارو نکنه من ب مادرشوهرم میگم   من نمیتونم  نقشه بکشم از پسش بر نمیام شوهرم خیلی تیز  بهتره ک رک باشم ک 

اخه میاد میگه زود بریم زود بریم   عزیزم مرسی واقعا اگ بازم ادرس مزون داری بهم بده یه جای ...

اگه تک میخوای همین شاپرک و البته قیمتاش بالاست ولی جنت و ۱۷ شهریور هم هست ولی وگه خاص میخوای باید تو مزون ها بگردی 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2706