2737
2734

سلام بچه ها ، اینکه میگن هلیله سیاه بخوریم یا روغن سیاهدانه روی پوست سر ماساژ بدیم موهای سفید رنگشون برمیگرده واقعیت داره؟ کسی تجربه اش رو داشته؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
من شوهرم چند ماهه هلیله رو داره میخوره اماااا موهاش تازه سفید شدن

میگن بعد یکی دو سال نتیجه میده

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تموم موهام سفیده ازسال۸۵که عقدکردم رنگ ومشم ترک نشده فقط پنج ماه استراحت دادم به موهام هیچ چیزی ...

چه بد  

سبوس باید دم کرد. خورد عزیزم.  عالیه برای مو. تأثیرشو رو خودم ندیدم چون موهام سفید نشده. اما خ ...

ممنون عزیزم

2740
آره الان حدود ۶ماهه میخوره

امیدوارم نتیجه بگیرن عزیزم

میگن بعد یکی دو سال نتیجه میده

بله من خودم از نزدیک دیدم  نتیجه شو 

روی بینایی هم خیلی تاثیر میزاره

خالم پنجاه و دو سالشه 

سه ساله می خوره

الان تمام موهاش مشکیه یه دونه سفید هم نداره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
امیدوارم نتیجه بگیرن عزیزم

باید مصرفش مداوم باشه 

شوهرمن سه ماه خورد 

گفت ای بابا الکیه 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
منم شنیدم هلیله تاثیر داره ..ولی من بیست و سه سالمه و موهام جوگندمی شده...انقدر که دوسش دارم دلم نمی ...

واقعا؟ چه خوب که دوسش دارید عزیزم