2733
2734
عنوان

کیا موهای سفیدشون با طب سنتی مشکی شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18453 بازدید | 35 پست
بله من خودم از نزدیک دیدم  نتیجه شو  روی بینایی هم خیلی تاثیر میزاره خالم پنجاه و دو سال ...

وای چقدر خوب ، چه جوری مصرف میکردن هلیله رو؟ موهای سفیدشون چقدر بود و از چند سالگی سفید شده بود؟ بعد چند مدت مشکی شدن موهای سفید شروع شد؟ ببخشید خیلی سوال پرسیدم

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
مرسی خیلی زیباس موی سفید...البته اون حالتی که برا من درومدده نقره ای و هیلایته ..ولی یه مدت امتحان ک ...

رنگ نمیکنم عزیزم ، چون از رنگ مو خوشم نمیاد

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چقدر خوب ، چه جوری مصرف میکردن هلیله رو؟ موهای سفیدشون چقدر بود و از چند سالگی سفید شده بود؟ بعد ...

پودشو داخل کپسول می خورد

من والا خودمم نمی دونم از چند سالگی موهام سفید شد😂😂

ولی موی سفید داشت خیلی داشت 

الان من 32 سالمه کلی موی سفید دارم 

منم می خوام بهد بارداریم مرتب بخورم

فک کنم بهد دو سال شروع شد به مشکی شدن

اولش طوسی خاکستری میشه 

کم کم کم مشکی میشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728
عزیزم طریقه مصرفش به چه صورته؟ من از عطاری خریدم خیلی سفته نمیدونم چطوری استفادش کنم

اگر بتونی توی دهانت نگه داری دو ساعت خوبه 

ذره ذره بمکی و بعد بخوری 

ولی تلخ و گسه 

سخته

بهترین راهش اینه پودرش کنی  بریزی تو کپسول بخوری

تازه برای یبوست هم خیییییلی خوبه

بعضیا صبح ناشتا می خورن بعضیا آخر شب

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
پودشو داخل کپسول می خورد من والا خودمم نمی دونم از چند سالگی موهام سفید شد😂😂 ولی موی سفید داش ...

خیلی ممنون که جواب دادین عزیزم  

عزیزم طریقه مصرفش به چه صورته؟ من از عطاری خریدم خیلی سفته نمیدونم چطوری استفادش کنم

گلبهار جون توی همین پست توضیح دادن عزیزم  

2740

باید آسیاب شدشو میخریدی یا خودت اسیابش کن

شب ب شب ی قاشقشو بخور پشت سرش هم ی لیوان آب گرم بخور 

شما موهاتونو چ کردین؟

عزیزم اون موقع باردار بودم 

بعدش زایمان کردم

من تازه شیردهیم تموم شده 

تقریبا یک ماهیه شروع کردم

همسرمم داره باهام می خوره