2737
2739
عنوان

استرس و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 34 پست
خیلی بد آدم اذیت میشه 

اره واقعا.اگه باردار نبودم قرص میخوردم تا آروم بشم

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بيدارم با اين تفاوت كه شاغلم و ٧/٣٠ بايد سركار باشم 😢😢.در دسشويي نشستم ربع ساعتي يه بار دارم م ...

اسهال داری

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
من کمرمم دردمیکنه همونم راحت نمیتونم بخوابم

هفته ی چندمی،؟بارداری هزارتا دردسر باخودش میاره.  

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2731
27 توهفت ماهگیم 

بسلامتی عزیزم.منم توی شش ماه هستم

2740
منم همينطورم مخصوصاا شبا علتش هم نميدونم

علتش سندرم پای بی قرار میتونه باشه من همش پام میپره خیلی وحشتناکه

میگم شاید از کلسیومم باشه

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
شاید مال وزن بالا باشه

نه آخه هنوز اوایل بارداریم وزنی به اون صورت اضافه نکردم

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
علتش سندرم پای بی قرار میتونه باشه من همش پام میپره خیلی وحشتناکه میگم شاید از کلسیومم باشه

نيست از كلسيم مكمل كلسيم كه ميخوريم

من فكر كنم زيادي اوريزون بودن پا تاثير داره

نه آخه هنوز اوایل بارداریم وزنی به اون صورت اضافه نکردم

اها.به دکترت بگواحتمالا کلسیم بدنت کم باشه 

نيست از كلسيم مكمل كلسيم كه ميخوريم من فكر كنم زيادي اوريزون بودن پا تاثير داره

من بخاطر تهوع قرص ویتامینمو دکتر قطع کرد برا همین میگم 

بخدا از دردش خواب ندارم