2726
عنوان

استرس و بارداری

150 بازدید | 34 پست

سلام دوستان من باردارم .شبها تا صبح بیدارم یعنی ساعت هفت به بعدصبح خوابم می بره.امشب به خاطر بیخوابی چشمام به زور باز میشد.رفتم که بخوابم.اما تا سرمو گزاشتم رو بالش یهو استرس و تپش قلب اومد برام.بدنم گر گرفت الان هنوزم بدنم داغه.خیلی ناراحتم که خوابم اینجوری شده.می ترسم به دکترم بگم بهم قرص اعصاب بده.نمیدونم چیکار کنم.  

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

استرس به چه دلیلی؟

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استرس به چه دلیلی؟

استرس بیخود و بی جهت.همش میگم چرا خوابم نمی بره.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2728

من پاهام مخصوصا ساق پام به شدت درد میکنه کسی میدونه چرا؟ 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
اگر در طول روز نخوابی و بری بیرون پیاده روی کلی خسته میشی و شب بیهوش میفتی میخوابی

اتفاقا ظهر تنها سه ساعت خوابیدم صبح هم چون مهمون داشتم نخوابیدم.امشب از سرشب چشمام به زور باز میشد.ساعت یازده و نیم رفتم بخوابم که اینجوری شدم.

منم مثل توام شبادیرمیخوابم صبح زودپامیشم نمیدونم چرا

خیلی بده.اینجوری.

من پاهام مخصوصا ساق پام به شدت درد میکنه کسی میدونه چرا؟ 

شاید مال وزن بالا باشه

قبلا اینجوری نبودم بقول شوهرم توکه نمیخوابی میمیری ولی الان باردارم خواب ندارم

منم از بعد از ماه رمضون اینجوری شدم.تا صبح بیدارم.خیلی ناراحتم از این وضعیت

2706