2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیگه یه بار پر بازدید شدی😀 بزار امشب بقیه پربازدید بشن😂😂😂

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738

همسرت مرد غیرتی و فوق العاده تعصبیه ک فوبیای از دست دادنت و خیانت کردنت رو داره فقططط هم بخلطر رفتار خودت این ترس رو پیدا کرده ...

حالا باید اعتمادشو ب دست بیاری(بابای من نسبت ب مامانم اینطور بود بااین تفاوت ک مامان بابای من هرروز دعوا داشتن و زندگی جهنم بود)مامانم درستش کرد با جلب اعتماد تو باید خیلی چیزهارو عوض کنی مثلا:

۱.هرروز بهش بگی دوست دارم بهت افتخار میکنم به همه میگم ک چقدر دوست دارم و چقدر کنارت خوشبختم حتی وقتی که عصبانی هم هستی حق یه حرف نامربوط منفی نداری فقط انرژی مثبت 

۲.هررررکاری ک کردی و هرجایی ک رفتی به همسرت بگو اجازه نگیر مثلا یه اس بده بگو عزیزم من میخوام برم فلان جا !یا مثلا از اونجا بهش زنگ بزن حتی برای حس قدرت اونهم ک شده ازش گاهی اجازه بگیر بگو اجازه هست برم فلان جا...

۳ .قبل از خاموش شدن گوشیت به همسرت یه تک بزن یا پیام بده و بگو ک گوشیم داره خاموش میشه راه بهتر اینه ک قبل از بیرون رفتن گوشیتو شار  ژ کنی 

۴.بهت هیچوقت تهمت نزده اول دعوا و خودت موجب شدی ک بزنع مثلا وقتی همسایه میاد دم خونتون یا یسری کارها میکنی برای خونه یا مرد نامحرم وارد خونتون میشع ب هردلیلی بگو و چیزی مخفی نکن بعد وقتی ک میاد میگه پسر همسایه برا بقیه شب میاد برای ما عصر اومده بجای انسان دوستی بیخود و مزخرف و دفاع از اون توهم سریع پشت اونو بگیر و بگو بهش عزیزم برو بهش بگو همسرم گفته از این ب بعد وقتی میاد زمانی بیاد که تو باشی یعنی چی این موقع میادو و خودتو ناراحت تر نشون بده و آخرش هم برای اروم کردنش بگو شایدم بنده خدا وقت نداشته یا چیزی شده ک اینموقع میاد آخه ب قیافش نمیخوره ادم کثیفی باشع هزچند ک منم میخواستم بهت بگم ک خوشم نمیاد عصر میاد خونه 

۵.وقتی عصبانیه حرفایی نزن ک جریح ترش کنه مثلا اینکه اررره عاشق چشم و ابروم شده و تو به من شک داری و حرفایی ک غیرتشو برانگیزه اگر همسر من هم باشه قطعا میزنه همسرت مرد خوبیه تو بااین حرفا عصبیش میکنی

۶.اگر میخوای زندگی خوبی داشته باشی توی زندگیت طوری برنامه ریزی کن ک هم همسرت و هم بقیه فکر کنن ک تمااااام زندگی مدیریتش با همسرته و با سیاست زیرزیرکانه خودت مدیر اصلی باش مرد عاشق قدرته مرد زنی ک بعد هر دعوا و بحث قلدر بازی دربیاره و من من کنه دوست نداره مرد از زنی ک به حرفاش توجهی نمیکنه بدش میاد برای همه حرفاش احترام قائل باش حتی اگر اشتباه و بهش بگو چشم و کار خودت رو با سیاست کن و با مسخره بازی و قربون صدقه آرومش کن نه با گارد گیری و دعوا و جدل مثلا اگر گفت چرا اینکارو کردی بگو معذرت میخوام واقعا من نی نی ام خودت که میدونی(من اینجوری خرش میکنم)دیگ تکرار نمیکنم و واقعا کارم زشت بود؟؟؟ناراحتت کرد؟عزیزم معذرت میخوام 

۷.زبون کوچیکه رو ب کار بگیر اسکرینشاتت رو دیدم لحنت طلبکارانه بود درصورتی ک اون عصبانیه و فقط لازم داره ک با عجز باهاش حرف بزنی بعد وقتی ک آروم شد نوبت توعه با گریه و غصه نه قار و دادو بیداد و توهین بگو پیش دوستات آبروت رفت من سرمو چجوری بالا بگیرم و یه مدت با دوستاتون رفت و امد نکنید بگو خجالت میکشم

حالا هم اگر خونه است و خوابه و میخواد بره بیرون توی کیفش یا جیبش یه نامه معذرت خواهی با یه لقمه صبحانه بذار یا براش یه اس ام اس بفرست بامتنی ک من الان برات مینویسم و از نت میگیرم توروخدا ب همه این حرفام توجه کن و گوش کن بعد یه شام مشت با یه تیپ مشت بزن وقتی وارد خونه شد بپر بغلش و زوری بغلش کن و بزن زیر گریه بگو معذرت میخوام بخدا برام سخته دوری از تو من طاقت دوریتو ندارم و من دوست دارم ببخشید انقدر بچگی میکنم و اینا بعد ک کم کم رام شد و نرم شد و باهات آشتی کرد کنارش بخواب بغلش کن و گزیه کن بگو من میدونم ازم ناراحتی تقصیر من بود اما خیلی خجالت کشیدم همیشه میگفتم شوهر من خوبه و فلان و فلانه بعد تو بااین کارت آبرومو بردی فدای سرت اما من چجوری سرمو بلند کنم و ....فرداش هم بهش محبت کن اما باحالت افسرده بعد وقتی میگفت چته و چرا ناراحتی بگو همش صحنه دیروز چلوم میاد خجالت میکشم و ...وقتی گفت حقته یا حرفای منفی زد بگو حق باتوعه معذرت میخوام و افسرده توجه هم نکن بخدا چنان خرررر بشه هیچ مردی ب اندازه شوهر من مستبد نیست و اعتقاد خانوادشون ب خانوادع مرد سالاریه و همسر منم مثلا میگ ما دونفرمون تصمیم گیرنده ایم اما چنااالن مرد سالاری تو خونشه ک دومی تداره امروز با کلی التماس راضی شدع برام تمر هندی بخره بعد شد ۱۷ تومان جلوی آقاعه آیرومو برد ب مرده گفت ازش باید خالی کنی و...فلان خیلی ناراحت شدم بهش اخم کردم و ...اما بعدش طوری رفتار کردم ک حودش اومد سمتم و رو مخش کار کردم و گفتم این چیزا کلا گرونه و سالی چن بار بیشتر نیستو من نی نی ام دلم میخواد چکار کنم و...😢😢😢راستی معجزه بچگانه حرف زدن فراموش نکن عااااالیه

سلام مهربونترین همدم دنیا

میخوام منت کشی کنم😢😢😢توروخدا رومو زمین ننداز معذرت میخوام اگه یه وقتایی اونی که انتظار داری نیستم,ببخش اگه بعضی وقتا از ترس نداشتنت و ناراحت شدنت یه چیزایی بهت نمیگم،بخدا چون فکر میکردم ممکنه فکر بد کنی دربارم و بگی تو از اول میخواستی بری سفره خونه و‌...بهت نگفتم اما میدونم تقصیر من بود میدونم حق باتوعه ,میدونم تقصیر منه و من گاهی ناخواسته انقدر عصبانیت میکنم ک برخلاف میلت سر من داد بزنی و بداخلاق باشی اما باور کن از هر کس دیگه ای بیشتر تو این دنیا دوست دارم...

آقایی دیشب خیلی جات پیشم خالی بود تا صبح نخوابیدم 😭😭😭دلم برات تنگ شده بود مگه بهم قول نداده بودی ازم جدا بخوابی؟دلت میاد منو شبا تنها بذاری کنارم نخوابی؟میشه فقط اینبار باهام آشتی کنی اومدی خونه باهام مهربون باشی؟؟تو که میدونی من چقدر دلم ظریفه😢زودی میشکنه

اینو بدون ک هیچ مردی توی دنیا جز تو برای من بهترین نیست

من حتی این غیرتی شدنتو دوست دارم درسته دیروز کلی خجالت کشیدم اما ته دلم قلقلکم میداد ک ببین آقاتون چقدر دوست داره و روت حساسع😢

قهر مكن اي فرشته روی دلاراناز مكن اي بنفشه موی فریباطعنه و دشنام تلخ اینهمه شیرینچهره پر از خشم و قهر اینهمه زیباناز تورا میكشم به دیده منتسر به رهت مینهم به عجز و تمنا 

سلام مهربونترین همدم دنیا میخوام منت کشی کنم😢😢😢توروخدا رومو زمین ننداز معذرت میخوام اگه یه وقتای ...

هرجاشو ک دوست نداشتی تغییر بده مثلا من تیکه زبونم دورت بگردمه توی متن جوری بنویس ک همسرت فکر کنه خودت نوشتی مطمئن باش پشیمون نمیشی اون الان فکر میکنه نقش حمال داره برات بهش ارج و احتزام بده نذار فکر منفی کنه

به نظرم این نامه ی اخری خیلی لوسه و فقط باعث میشه شوهرت پر رو تر بشه. 

سر سنگین باش باهاش. اما بقیه کارایی که دوستمون گفته رو انجام بده. براش غذای خوب درست کن. ولی زیاد منتدنکش. اینجور شوهرای متعصب رو معمولا باید توی طولانیدمدت درستشون کرد. الان لوس بازی و نامه بازی مسخره ست

هوم هوم هوم... حرفی ندارم! 
2706