2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام آبجی خوبم ، شبت روشن عزیزم . به به چ سعادتی ، جانم بانو ،امر بفرمایید 😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
خیلی خانومه  با شخصیت  مهربون  یک رنگ  واقعا بهشون افتخار می کنم‌😍😍😍

خانومی از خوته عزیزدلم ، باعث سعادتمه صفات پسندیده خودت رو بهم نسبت میدی 😳😳😳😳شرمنده ی محبتت هستم ، بزرگواری آبجی جونم

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2738
دوست منم هست😍

باعث افتخارمه ک دوست فرشته پاک خدا باشم 😇😳 شرمنده ی لطف و بزرگواریتم 

سلام آبجی خوبم ، شبت روشن عزیزم . به به چ سعادتی ، جانم بانو ،امر بفرمایید 😇

خواستم بگم قفل نکن تاپیکاتو 

اونقد انرژی مثبتی ک کیف میکنم از تاپیکات 

واقعا مومن تمام معنایی 

خدا آقاتونو برات نگهداره 

زندگیت ب نور حضرت زهرا روشن باشه

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
خانومی از خوته عزیزدلم ، باعث سعادتمه صفات پسندیده خودت رو بهم نسبت میدی 😳😳😳😳شرمنده ی محبتت هستم ...

فدات بشم من مهربووووون 

😍😍😍😍😍😍

خودت خوبی 

اقاتون و گل پسر خوبن ؟؟

خواستم بگم قفل نکن تاپیکاتو  اونقد انرژی مثبتی ک کیف میکنم از تاپیکات  واقعا مومن تمام م ...

چون ب حضرت علامه توهین نشه قفل کردم وگرنه من همه ی نظرات رو با افتخار گوش میدم حتی ب خودمم توهین کنن باز برام مهم نیست ، تاپیک کیا جذب حق میشن هم دقیقا چون ب گوینده توهین نشه و احساس کردم ممکنه بعضی از آبجی هتی گلم توهین کنن قفل کردم وگرنه خودم مخالف قفل تاپیکم 😀 ب خاطر گل روت قفل رو باز میکنم 😇💞

خدا رو شکر ی جا ب درد خوردم 😀الهی ک همینجوری باشه ک با قلب پاکت بهم میگی ، باعث افتخارمه ک دعام میکنی .💞 الهی خدا عزیزانت رو ب دعای خاصه حضرت دعا امام سجاد علیه السلام حفظ کنه 🌷 در ضمن دعاگوت هستم الهی ک لایق دعاگوییت باشم😇

چون ب حضرت علامه توهین نشه قفل کردم وگرنه من همه ی نظرات رو با افتخار گوش میدم حتی ب خودمم توهین کنن ...

شما همیشه به درد می خوری‌ بانو‌

غمخوار مهربون راهنما 

همه جوره عالی 😍😍💓💓

فدات بشم من مهربووووون  😍😍😍😍😍😍 خودت خوبی  اقاتون و گل پسر خوبن ؟؟

خدا نکنه ،بمونی برام 💞 الحمدلله همه خوبیم ، تشکر از احوالپرسی ت آبجی جونم . آقامم امشب خوشحال کردم ، محمد رفت غوره چید منم یه اسکمو غوره زدم آقام کلی خوشش اومد😀خانواده خوبن ؟ خودت خوبی؟ روحت آرومه ؟ تنور دلت گرم هست؟

2706