2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام آبجی خوبم ، شبت روشن عزیزم . به به چ سعادتی ، جانم بانو ،امر بفرمایید 😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
خیلی خانومه  با شخصیت  مهربون  یک رنگ  واقعا بهشون افتخار می کنم‌😍😍😍

خانومی از خوته عزیزدلم ، باعث سعادتمه صفات پسندیده خودت رو بهم نسبت میدی 😳😳😳😳شرمنده ی محبتت هستم ، بزرگواری آبجی جونم

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2738
دوست منم هست😍

باعث افتخارمه ک دوست فرشته پاک خدا باشم 😇😳 شرمنده ی لطف و بزرگواریتم 

سلام آبجی خوبم ، شبت روشن عزیزم . به به چ سعادتی ، جانم بانو ،امر بفرمایید 😇

خواستم بگم قفل نکن تاپیکاتو 

اونقد انرژی مثبتی ک کیف میکنم از تاپیکات 

واقعا مومن تمام معنایی 

خدا آقاتونو برات نگهداره 

زندگیت ب نور حضرت زهرا روشن باشه

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
خانومی از خوته عزیزدلم ، باعث سعادتمه صفات پسندیده خودت رو بهم نسبت میدی 😳😳😳😳شرمنده ی محبتت هستم ...

فدات بشم من مهربووووون 

😍😍😍😍😍😍

خودت خوبی 

اقاتون و گل پسر خوبن ؟؟

خواستم بگم قفل نکن تاپیکاتو  اونقد انرژی مثبتی ک کیف میکنم از تاپیکات  واقعا مومن تمام م ...

چون ب حضرت علامه توهین نشه قفل کردم وگرنه من همه ی نظرات رو با افتخار گوش میدم حتی ب خودمم توهین کنن باز برام مهم نیست ، تاپیک کیا جذب حق میشن هم دقیقا چون ب گوینده توهین نشه و احساس کردم ممکنه بعضی از آبجی هتی گلم توهین کنن قفل کردم وگرنه خودم مخالف قفل تاپیکم 😀 ب خاطر گل روت قفل رو باز میکنم 😇💞

خدا رو شکر ی جا ب درد خوردم 😀الهی ک همینجوری باشه ک با قلب پاکت بهم میگی ، باعث افتخارمه ک دعام میکنی .💞 الهی خدا عزیزانت رو ب دعای خاصه حضرت دعا امام سجاد علیه السلام حفظ کنه 🌷 در ضمن دعاگوت هستم الهی ک لایق دعاگوییت باشم😇

چون ب حضرت علامه توهین نشه قفل کردم وگرنه من همه ی نظرات رو با افتخار گوش میدم حتی ب خودمم توهین کنن ...

شما همیشه به درد می خوری‌ بانو‌

غمخوار مهربون راهنما 

همه جوره عالی 😍😍💓💓

فدات بشم من مهربووووون  😍😍😍😍😍😍 خودت خوبی  اقاتون و گل پسر خوبن ؟؟

خدا نکنه ،بمونی برام 💞 الحمدلله همه خوبیم ، تشکر از احوالپرسی ت آبجی جونم . آقامم امشب خوشحال کردم ، محمد رفت غوره چید منم یه اسکمو غوره زدم آقام کلی خوشش اومد😀خانواده خوبن ؟ خودت خوبی؟ روحت آرومه ؟ تنور دلت گرم هست؟

2706