2733
2734
عزیزم شما میخونی میشه توضیح بدین چطوزی چله؟

اره من قرص میخورم پریودنشم وقبل اذان ظهرمیخونم دوما حین خوندن باکسی حرف نمیزنم سوما من ب هیچکس نمیگم چله میخونم پشت سرهم میخونم ب مدت۴۰دوز این تمام نکاتی ک من انجام میدم اهان چتدتا جمله های کوتاهی هست که بایداونارونخونم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
به مدت 40روز، هروز زیارت عاشورا میخونی ، به نیت حاجتی که داری، میگن خیلی خوبه

جواب میگیری واقعا

من یه مامان کوچولویه هشتادو یکی ام که صاحب یه پسر یک ساله که زندگیمه😍دوست دارم پسرم ❤امیدوارم بتونم برات مامان خوبی باشم..😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا از همین دو روز دیگه شروع کن تا محرم شرو بشه میشه 40روز ، خیلی جواب گرفتن

انشالا شرو میکنم اخه خیلی مشکل دارم تو زندگیم

من یه مامان کوچولویه هشتادو یکی ام که صاحب یه پسر یک ساله که زندگیمه😍دوست دارم پسرم ❤امیدوارم بتونم برات مامان خوبی باشم..😊😊😊
2731
2738

اره عزیزم همین جا توی سایت 5روزه بود چهل نفر بودیم طی 5روز زیارت عاشورا خوندیم و من خودم به شخصه حاجت روا شدم و البته من متوصل به امام رضا هم شدم که قربونش برم ضامنم شد 

خدایا مرسی که همیشه هوامونو داری 😍😘❤️
ینی اینا رو باید رعایت کنیم؟

بله جانم

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2706