2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره من برای دونفرخوندم وسط هاش حاجت گرفتن  چله حق شناس

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2728

من بعد 3بار

خیلی مراقبه لازمه 

ترک محرومات انجام واجبات

نماز اول وقت احترام پدر ومادر غیبت قضاوت تهمت مننوع

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

ببین من چله نگرفتم حدود پنج سال عادتم این بود زیارت عاشورا بخونم ولی واقعا تاثیر داشت تو زندگیم یمدت نمیخوندم ولی دوباره یکماهی هست شروع کردم قشنگ اکثر کارام رو روالش انجام میشه خدارو شکر 

اره من برای دونفرخوندم وسط هاش حاجت گرفتن  چله حق شناس

عزیزم شما میخونی

میشه توضیح بدین چطوزی چله؟

من یه مامان کوچولویه هشتادو یکی ام که صاحب یه پسر یک ساله که زندگیمه😍دوست دارم پسرم ❤امیدوارم بتونم برات مامان خوبی باشم..😊😊😊
ببین من چله نگرفتم حدود پنج سال عادتم این بود زیارت عاشورا بخونم ولی واقعا تاثیر داشت تو زندگیم یمدت ...

من یه حاجت قدیمی دارم، همه کار کردم، دعا کردم، التماس ائمه کردم، اما حاجت روا نشدمه :) الان میخوام زیارت عاشورا بخونم ، برام دعا کن منم حاجت روا بشم به حق امام حسین

چله چطوری تروخدا به منم بگین تو زندگیم مشکله زیاد دارم

من یه مامان کوچولویه هشتادو یکی ام که صاحب یه پسر یک ساله که زندگیمه😍دوست دارم پسرم ❤امیدوارم بتونم برات مامان خوبی باشم..😊😊😊
2706