2737
2734
عنوان

ما یه روانی بددهن داریم تو خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 123 پست
خو دسته جمعی بزنن که مشکل دار میشه بدتر بعد دیگه حتما روانی میشه😂

ببندنش ب ی جایی نتونه تکون بخوره پسره بی تربیت 

اصلا بیارش من ادمش کنم ی روانی بهش نشون بدم اون سرش نا پیدا بی ادب 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
مامانو میزنه😲 ببرش دکتر شاید مشکل اعصاب داره  اگه نداشت دسته جعمی با هم بزنینش حالش جا بیاد& ...

دسته جمعی واسه یه بچه😳🤦🏼‍♀️😂😂😂😂🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببندنش ب ی جایی نتونه تکون بخوره پسره بی تربیت  اصلا بیارش من ادمش کنم ی روانی بهش نشون بدم او ...

😳😂😂😂🏃🏼‍♀️وای من برم

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2731
ببندنش ب ی جایی نتونه تکون بخوره پسره بی تربیت  اصلا بیارش من ادمش کنم ی روانی بهش نشون بدم او ...

اوف خوب گفتی این روانیا راسته کار خودمن 

کاری کنم که سایه منو دید بشاشه به خودش

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
دسته جمعی واسه یه بچه😳🤦🏼‍♀️😂😂😂😂🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀ ...

این بچه نی غوله

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
هرچی میگم مشکل داره بابام میگه کمبود محبت داره نمیزاره ببریمش

پوکساید بریز تو غذاهاش بذار کلا فروکش کنه 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

😂ارام باش عزیزم 😐ولی جدی منم خیلی عصبی شدم که مامانشو میزنه بدتش دست من و تو درستش میکنیم 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2738
عزیزم این موضوع جدی هست برادرتون علائم چند تا اختلال جدی رو داره نشون میده این اصلا ساده نیست و با ...

به خدا خسته شدم هی اسمم رو داد میزنه میگه جن..ده و سلیطه و کلمه های جنسی با اسمم بلند داد میزنه نمیتونم دست و پاش رو ببندم ببرمش 

این بچه نی غوله

باجه🤐بیایه سیخ بدم دستت😂🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

ای بابا شلوغش نکنید خانم ها

این چه توصیه هایی که میکنید

ذهن بچه بیمارِ...کتک و خشونت فقط این ذهن بیمار رو بدتر میکنه

یه بچه اوتیسم میشه،یکی بیش فعال

یکی هم مثل این بچه اختلال دیگه ای داره

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
هرچی میگم مشکل داره بابام میگه کمبود محبت داره نمیزاره ببریمش

اصن همون کمبود محبتم باشه مشکلش تا مشاور نره درست نمیشه که رفته رفته بدتر میشه

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2706