2733
2739
عنوان

جنسیت نی نی😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 55 پست
مبارکههه عزیزم ایشاالله سالمو سلامت بیاد بغلت😍😍 ان تی هم اونموقع تشخیص پسرداد؟

ممنون نه هیچی نگفت

خدایا خودت مواظب 😍آراد 😍تو دلم باش ❤❤پسرم منو بابایی بیصبرانه منتظرتیم ❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره قشنگه 😍😍😍

راست ميگي؟؟؟؟ مرسي 😘

اسم آراد هم يكي از گزينه هاي من بود خيلي قشنگ و خوش معنيه اما يكي از اقوام گذاشته 😐 

ايشالا صحيح و سالم به دنيا بياد و خوشنام باشه هميشه پسرت🌹😍

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
راست ميگي؟؟؟؟ مرسي 😘 اسم آراد هم يكي از گزينه هاي من بود خيلي قشنگ و خوش معنيه اما يكي از اقوام گذ ...

فدات مرسی ایشالا پسرت سالم باشه

مال منم ۱۵۰ بود و پسر.. بسلامتی انشالله.. میگم تو مانیتورشون مینویسه پسره یادختر..یا اینکه دکتر ...

نه از رو اندامشون میبینن

خب شما همه چیت که واسه پسر دار شدن بودنه.میگن سمت راست شکم باشه پسره.بتا پایین پسره.و ضربان قلب پایی ...

سمت راست باشه یعنی موقع بارداری یا اقدام تخمدان سمت راستت دردبکنه همس؟ 

2740
خب شما همه چیت که واسه پسر دار شدن بودنه.میگن سمت راست شکم باشه پسره.بتا پایین پسره.و ضربان قلب پایی ...

ضربان قلب ۱۴۰ کمتر میگن پسره

سمت راست باشه یعنی موقع بارداری یا اقدام تخمدان سمت راستت دردبکنه همس؟ 

نه موقع بارداری سمت چپ تو فامیل داریم اونام پسرن

آخه ضربان قلب چند هفتگي ؟ من هربار رفتم سونو ضربان قلب ني ني توي رنج متفاوتي بود واقعا اگرم بشه تشخ ...

من ۱۶ هفتم بود رفتم بهداشت گفت بخواب صدا قلبشو گوش کنیم،از صدا قلب گفت پسره ،همونم شد

واي خوشبحالت كه اسم انتخاب كردي من هنوز اسم خاصي انتخاب نكردم  فعلا از اسم فرهام خوشم اومده ب ...

منم  پرهام میذارم با اسم  خودم ست بشه ،پریسا و پرهام😂😍،فرهامم خوبه تاحالا نشنیده بودم

2706