2737
2734
عنوان

جنسیت نی نی😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 55 پست
منم  پرهام میذارم با اسم  خودم ست بشه ،پریسا و پرهام😂😍،فرهامم خوبه تاحالا نشنیده بودم

خيلي خوبه كه با اسم خودت سِت ميشه 😍

پرهامم اسم قشنگيه واقعا معنيشم خوبه 👌🏻👌🏻

اما من دنبال اسم با ف بودم كه مثل شما تازه فرهام رو ديدم و از معنيشم خوشم اومد فقط ميترسم بقيه با فرهان اشتباه بگيرن 😐

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۶ هفتم بود رفتم بهداشت گفت بخواب صدا قلبشو گوش کنیم،از صدا قلب گفت پسره ،همونم شد

من امروز رفتم بهداشت ،ضربان قلبش ۱۴۵ بود ،میگم جنسیتش چیه ،گفت باید بری سونو😑😑اینم از شانسه من

سلام به همه میشه حدس بزنید نی نی منم چیه تو هشت هفتگی سونو گفت از تخمدان چپ حامله شدی و الانم زیر دلم سمت چپ درد میکنه گاهی و گاهی هم سمت راست زیر شکمم امروزم رفتم ان تی ضربان قلبش ۱۶۷ بود و همچنین چهارروز بعد موعدم بتام ۸۴۰ بود

❤❤❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(علیه السلام)❤❤❤       خدایا امیدم به خودته میشه یه صلوات مهمونمون کنین
2731
2740
استارتر چند سالگی مامان شدی؟شوهرت چندسالشه؟درس و ادامه میدی؟رژیم گرفتی واسه جنسیتش؟شوهرت چی دوست داش ...

۲۰ سالگی شوهرم ۲۷ رژیم ک فقط تو چای زنجفیل و دارچین و هل میریختم بله درسم میخونم

خدایا خودت مواظب 😍آراد 😍تو دلم باش ❤❤پسرم منو بابایی بیصبرانه منتظرتیم ❤❤❤❤