2737
2739
عنوان

جنسیت نی نی😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 55 پست
مبارکه عزیزم..بسلامتی..به بتا وسمت راست وچپ نیست..ولی علم پزشکی ثابت کرده ضربان قلب دخترا بیشتر از پ ...

مال من ۱۵۵ بود 

خدایا خودت مواظب 😍آراد 😍تو دلم باش ❤❤پسرم منو بابایی بیصبرانه منتظرتیم ❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه عزیزم..بسلامتی..به بتا وسمت راست وچپ نیست..ولی علم پزشکی ثابت کرده ضربان قلب دخترا بیشتر از پ ...

آخه ضربان قلب چند هفتگي ؟

من هربار رفتم سونو ضربان قلب ني ني توي رنج متفاوتي بود واقعا اگرم بشه تشخيص داد به اين راحتي نبايد باشه

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2731
مبارکت باشه عزیزم. بسلامتی ان شالله بگیری بغلت😍😍پسردوس داشتیامعلومه؟! 

اره خب پسر دوس داشتم

آخه ضربان قلب چند هفتگي ؟ من هربار رفتم سونو ضربان قلب ني ني توي رنج متفاوتي بود واقعا اگرم بشه تشخ ...

اخه مال من دختر..همیشه بالابود

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
سلامت باشی آراد

واي خوشبحالت كه اسم انتخاب كردي

من هنوز اسم خاصي انتخاب نكردم 

فعلا از اسم فرهام خوشم اومده به معني نيك انديش چون فاميليش هم با ف شروع ميشه 

قشنگه به نظرتون؟

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2740
سلام عزیزم مبارکه.ایشالا به سلامتییییی.میشه بگی ضربان قلب چند بود و بتا چند واینکه سمت چپت بود یعنی؟

بتا ۳۰۰ 

ضربان ۱۵۵

سمت راست

اره خب پسر دوس داشتم

خدا براتون حفظش کنه عزیزم. خیلی خوشحال شدم که اینبارم خواست خدابرام ثابت شد. منم زیادبه حرفای چپ وراست بودن اعتقادندارم فقط میگم هرچی خدابخوادهمون میشه

واي خوشبحالت كه اسم انتخاب كردي من هنوز اسم خاصي انتخاب نكردم  فعلا از اسم فرهام خوشم اومده ب ...

اره قشنگه 😍😍😍

18 هفته

مبارکههه عزیزم ایشاالله سالمو سلامت بیاد بغلت😍😍

ان تی هم اونموقع تشخیص پسرداد؟

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
واي خوشبحالت كه اسم انتخاب كردي من هنوز اسم خاصي انتخاب نكردم  فعلا از اسم فرهام خوشم اومده ب ...

فکر کنم آخرش باید برای همه توضیح بدی فرهاد ننننننه فرهام آخرشم بعضیا فرهاد صداش میکنن

الحمدالله رب العالمین 
خدا براتون حفظش کنه عزیزم. خیلی خوشحال شدم که اینبارم خواست خدابرام ثابت شد. منم زیادبه حرفای چپ ورا ...

اره واقعاااا 😚

2706