2733
2734
عنوان

بیایید تا بگم یه ماسک عالی واسه پوست جوشیا

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 35 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حنای بی رنگ هم هست میتونین استفاده کنین

ولی من یه مدت کُنار میزدم مثل حنا هس با ماست یا آبلیمو قاطی میکردم تو حمام که منافذ پوستم باز میشد میزدم خییییییلی عالی بود

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
حناااا؟ بعدش پوست نارنجی میشه که

با آبلیمو و ماست رنگ نمیده بعد شست و شو یه صدافتاب بزنی رنگش رو میگیره

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
2742
راستی یادم رفت بپرسم حنا صورتمو قرمز نمیکنه؟ اگه قرمز کنه که بدبخت میشیم

با آبلیمو و ماست رنگش گرفته میشه همون یه مقدار هم می تونید صد آفتاب بزنید رنگش رو میگیره

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
البته کلا هرماسکی باید اول تست بشه

اره عزیزم یادم رفت بگم اون بالا بچه ها گفتن ممنون

چرا لایه برداری لک گرفته پوسته مگه نباید بهتر بشه

چون پوستم نازک شده بود با اینکه کلی ضدآفتاب می زدم اما فایده نداشت یه مقدار هم جای جوشها مونده بود

2740
جوش ميزد نه ميريخت 🤪

مثل اذان که میگن گفتن بعضیا میگن اذان داد بعضی ها می گن اذان گفت

حالا شما همون جوش می زد، الان کی جوشها رو می زد؟ مثل مسواک کردن و مسواک زدن

فعل حتمی نداره گلم

با آبلیمو و ماست رنگش گرفته میشه همون یه مقدار هم می تونید صد آفتاب بزنید رنگش رو میگیره

ممنون

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
من با همین ماسک از شر جوشام خلاص شدم عالیییی

شما هم پوستت خشکه؟ من که تصمیم دارم تا آخر عمرم بزنم خخخخ

حنای بی رنگ هم هست میتونین استفاده کنین ولی من یه مدت کُنار میزدم مثل حنا هس با ماست یا آبلیمو قاطی ...

اره سدر با سرکه سیب هم امتحان کردم خوب بود اما این یه چیز دیگس

عزیزی ممنون ک بفکر بقبه هستی جوش عذاب آوره😘😘😘😘😘

فدات گلم 

اره سدر با سرکه سیب هم امتحان کردم خوب بود اما این یه چیز دیگس

سدر رو من امتحان نکردم نمیدونم چطوریه!

حنا هم طبعش گرمه من یه بار زدم بدتر جوش زدم

ولی کنار که میزدم عالی بود

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706