2733
2734

بچه ها من صورتم خیلی جوش می ریخت بند مینداختم  حتی بعدش الکل هم میزدم اما باز جوش می ریخت

دو سری راکوتان مصرف کردم شدتش کم شد اما هنوز موقع پریودی جوش می ریخت بخاطر لایه برداری و اینها پوستم لک هم شد جای جوشها هم قهوه ای می موند

الان پانزده روزه هر روز این ماسک رو می زنم هم روشنتر شده پوستم هم اصلا جوش نریختم هم سفت شده پوستم

یک قاشق مربا خوری حنا، دو قاشق ماست ، یه مقدار کمی آبلیمو خمیر کنید طوری که بتونید یکساعت رو پوست صورت بذارید اوایل تیره میشه پوست کم کم روشنتر میشه

امتحان کنید ضرر نمی کنید به من هم نتیجه رو بگید خوشگلا 

😍😘😘😘

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

جوش ميزد نه ميريخت 🤪

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
عزیزجان بستگی ب پوست داره من همینومیزدم جوشای بزرگتری میزد رو صورتم

اره اول باید رو یه مقدار پوست امتحان کرد

پوست من خشکه

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!

راستی یادم رفت بپرسم حنا صورتمو قرمز نمیکنه؟

اگه قرمز کنه که بدبخت میشیم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
حنا بیرنگ یا حنا معمولی؟

معمولی، آبلیمو و ماست باعث میشن رنگ نده به اون صورت

2706