2733
2739

اونم به ما فکر میکنه؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگن که اینجوره.منم هرهفته خوابشو میبینم

یعنی معتقدی اون بهت فکر میکنه؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
2740
گزارش بزنید لطفا https://www.ninisite.com/discussion/topic/2932158/عکس-دماغم-بعداز-٣ماهو-سه-هفته-بعد ...

این چه وضعیه؟

آره واقعا فکر میکنه.اما خب مثلا ممکنه من خواب یه سلبریتی ببینم این‌دلیل نمیشه اونم به من قکر کرده.

سلبریتی که نه

ولی از اقوام که رابطه نزدیک داریم

من  یکی از دوستان دوران مدرسه ام رو زیاد خواب میبینم.  در حالی که در طول روز بهش فکر نکردم ...

منم اصلا بهش فکر نمیکنم ولی هرازچندگاهی میاد تو خوابم 

وبرعکس بیداری که باهم خوب نیستیم تو خواب مهربونه

عزیزم از 5 عصر تا ده شب به نی نی یار5 پیام خصوصی بده لینک تاپیکو اونجا بزار روزی یکی پاک میکنه

انلاین نیست تاپیکاشم قفله

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹