2733
2739

سلام دوستای گلم،این روزا زندگیا اکثرا سرد شدن،محبتا کم شده،،،مشکلات زیاد

سر یه سری جریانات همسرم خیلی سرد شدن،تا جایی که به جدایی فک کردیم ولی میدونستیم شاید بخاطر فشاره و فرصت دادیم هی،،،ولی خب از اون همه عشق و زندگی پرشور و زندگی ای که چشم خیلیارو سمت زندگیمون میچرخوند تقریبا یه سردی از طرف همسرم مونده ،،،،،من از لحاظ ظاهر چهره سطح اجتماعی و کدبانوی توو سطح تقریبا بالایی هستم همسرمم بسیار محترم و منطقی هستن،ولی بالاخره همیشه کسایی بیشتر تجربه و دانایی دارن،ممکنه کمکم کنید ،،مرسی از همگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سری مشکلات خانوادگي پیش اومد و زندگی مارم به چالش کشید و بالطبع کمی ماهم عصبی بود رفتارمون ،،،و من بیشتر. و دعواهایی رو در پی داشت که باعث شد کدورت به وجود بیاذ و بحثای بالایی بینمون بیوفته

صددرصد مقصر هر زندگی ای 1نفر نیس و همیشه 2نفرس حالا درصدا متفاوته،،،،،و بی توجهی و بی محبتی همسرم از ذهن مشغولی وانتظار محبت از ایشون بحثارو شدت میداد 

2728
همون چشمها کار دستتون داد نیازنبود تو دید باشید . دوم اینکه  اگه مشاوره برید تا همسرتون بتونه ...

به خاطر بی حاشیه بودن و دید ‌ه شدن چندین سالمون کنار هم با همون محبت قبلی خیلی هارو دشمن کرد بهمون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2312834/خانم-خوشگلایی-که-حس-میکنن-زندگیشون-سرد-شده-بیان-یه ...

خوندمش قبلا ،،،بیشتر شروع از خودمونه و ذوس داشتن خودمون،،،من این مشکلو ندارم 😞

2740
[QUOTE=98049448]خوندمش قبلا ،،،بیشتر شروع از خودمونه و ذوس داشتن خودمون،،،من این مشکلو ندارم 😞[/QUO ...

الان انقد بهم ریختسو توو فشاره رفتن به مشاوره رو از سر باز میکنه و بهانه... 

هیچی مثل یه هدف مشترک آدمها رو به هم نزدیک نمی کنه  بر اساس علاقه تون یه کار یا سرگرمی مشترک پ ...

اره دقیقا زمان،،،ولی دق میده تا بگذره ،،،از طرفیم میترسم از به حال خودش گذاشتنش،دوره زمونه خوبی نیس